Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I kërkojnë ryshfet, u çon 40 gjarpërinj në zyrë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I kërkojnë ryshfet, u çon 40 gjarpërinj në zyrë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I kërkojnë ryshfet, u çon 40 gjarpërinj në zyrë

2 posters

Shko poshtë

I kërkojnë ryshfet, u çon 40 gjarpërinj në zyrë Empty I kërkojnë ryshfet, u çon 40 gjarpërinj në zyrë

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 3:50

I kërkojnë ryshfet, u çon 40 gjarpërinj në zyrë Gjarperinjte-300x194Ngjarja në Indi, një nga vendet më të korruptuara në botë, që Transparency International e renditi sot njësoj si Shqipërinë

Dy fermerë indianë, të lodhur nga kërkesat e vazhdueshme për ryshfet nga zyrtarët e taksave, u dërguan atyre tre thasë të mbushur me gjarpërinj. 40 gjarpërinjtë u përhapën në zyrë- mes tyre ishin edhe katër kobra vdekjeprurëse.

Policia dhe ekspertët arritën të mbledhin gjarpërinjtë dhe askush nuk u dëmtua.

Fermerët kishin kërkuar prej kohësh një vërtetim taksash për pronën e tyre, por zyrtarët ua kishin vonuar duke u kërkuar ryshfet.

India renditet njësoj si Shqipëria nga Transparency International, por këtu nuk ka asnjë gjest të tillë. Pak ditë më parë, një indian goditi me shuplakë Ministrin e Agrikulturës, duke e akuzuar për korrupsion.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I kërkojnë ryshfet, u çon 40 gjarpërinj në zyrë Empty Re: I kërkojnë ryshfet, u çon 40 gjarpërinj në zyrë

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 18:35

sa mire qe jua paska bere........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi