Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

+4
bekimi
Єямєℓiиdå
An0nim
Alberti
8 posters

Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 7:19

Gjendja e korrupsionit në mbarë botën duket se po përkeqësohet gjithnjë e më shumë.
Ju a keni dhene ndonjehere ryshfet? Dmth a keni paguar leke per ndonje provim, per ndonje kalim radhe apo ndonje gje tjeter?


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga An0nim Thu 3 Jan 2013 - 7:24

BeLti shkruajti:Gjendja e korrupsionit në mbarë botën duket se po përkeqësohet gjithnjë e më shumë.
Ju a keni dhene ndonjehere ryshfet? Dmth a keni paguar leke per ndonje provim, per ndonje kalim radhe apo ndonje gje tjeter?M'duket se ti harron qe flet per Shqiperine ...
Nejse eshte kote te diskutosh per shume arsye dhe nje nga ato ne Shqiperi ndodhin gjerat me te cuditshme
...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 3 Jan 2013 - 7:26

Jo deri tani
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga bekimi Thu 3 Jan 2013 - 7:47

po i kam dhon nje vajze sepse ka qen me shum si kusht kush po qendron n emuthje ne buz me shum hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga Xhan Thu 3 Jan 2013 - 7:47

jo jo kurr tybe
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga bekimi Thu 3 Jan 2013 - 7:49

tybe si dihet hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga Ariel Tue 8 Jan 2013 - 5:59

Pse vetem nje here...perhere ri hihihi
Po s'dhe...s'mbaron pune.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 7:26

Kam dhon 100 here :p
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga Arian 123 Tue 8 Jan 2013 - 7:29

Po,ne Rimini kur qesh ne pushime,ajo qe pastronte dhomen ne hotel ishte shqipetare i kam dhene thuaj se cdo dite.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni dhënë ndonjëhere ryshfet? Empty Re: A keni dhënë ndonjëhere ryshfet?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi