Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qeni ulet mbi pushkë dhe qëllon gabimisht gjuetarin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qeni ulet mbi pushkë dhe qëllon gabimisht gjuetarin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qeni ulet mbi pushkë dhe qëllon gabimisht gjuetarin

2 posters

Shko poshtë

Qeni ulet mbi pushkë dhe qëllon gabimisht gjuetarin Empty Qeni ulet mbi pushkë dhe qëllon gabimisht gjuetarin

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 14:06

Qeni ulet mbi pushkë dhe qëllon gabimisht gjuetarin Gejuetar-noaUtah, 2 Dhjetor 2011 NOA/Rid Bulku - Një histori e çuditshme por edhe me përmasa dramatike gjatë një dite gjuetie në Shtetin e Utah, ku qeni i një gjahtari zogjsh hipi mbi një pushkë duke e shkrepur atë dhe duke plagosur padronin e tij në fundshpinë.

Zv/sherifi Kevin Potter ka rrëfyer se 46-vjeçari ishte në barkë me një mik dhe teksa ishte në kërkim të rosave, në momentin që e kishte lënë armën pa e marrë u plagos.

Në atë pikë qeni ishte vendosur mbi pushkën duke shkaktuar një shkrepje të saj dhe duke qëlluar padronin e tij në një distancë prej 3 metrash.

Ende nuk është e qartë nëse pushka ishte në siguresë apo jo, megjithatë për fat të mirë gjuetari nuk është plagosur rëndë kjo dhe në sajë të çizmeve të gjata që mbante veshur, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Megjithatë ai u shoqërua në spital dhe kjo pas një gjuetie të keqe që me shumë mundësi nuk do ta harrojë kurrë.

r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qeni ulet mbi pushkë dhe qëllon gabimisht gjuetarin Empty Re: Qeni ulet mbi pushkë dhe qëllon gabimisht gjuetarin

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 18:33

Qenka qen shum i zgjuar me duket.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi