Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash

2 posters

Shko poshtë

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash Empty Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Dec 2011 - 11:30

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash 49006NJU JORK-Ajo pranon se gjithmonë ka pasur frikë nga papastërtia, por për projektin e saj të ri Miru Kim ka vendosur të jetojë me derrat për 104 orë radhazi.

Ish-studentja e mjekësisë po qëndron në një stallë para galerisë Art Basel Miami 2011 (SHBA) dhe vizitorët mund ta shohin atë të zhveshur përmes një xhami. Kim do të hajë dhe flejë pranë derrave për katër ditët e ardhshme dhe qëndrimi në një ambient të tillë nuk është aspak i lehtë për 30-vjeçaren, e cila ka qenë shumë e fiksuar pas higjienës.

Artistja njujorkeze Miru Kim, vajza e një filozofi korean ka fituar famë pasi e fotografon veten nudo në vende të çuditshme si fabrika të braktisura, tunele apo ura.

“Kjo punë më ndihmon që të mposht frikën që kam ndaj disa gjërave dhe në këtë rast frikën ndaj pisllëkut”, shprehet Kim për “Huffington Post”.

(d.b/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash Empty Re: Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Dec 2011 - 11:31

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash 47085Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash 47081Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash 47082
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash Empty Re: Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Dec 2011 - 11:33

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash 47083Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash 47084
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash Empty Re: Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 18:29

aaahahaaahaaah cfare spo degjojm lloj-lloj artesh me vete.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash Empty Re: Arti i cuditshëm, 104 orë jetë mes derrash

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi