Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s

2 posters

Shko poshtë

Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s Empty Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Dec 2011 - 7:02

Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s 49054TIRANE-Rikthehen aktet e dhunës në futbollin shqiptar. Arbitri ndërkombëtar Lorenc Jemini është rrahur barbarisht nga drejtues dhe tifozë të klubit të Laçit, në përfundim të ndeshjes Laçi-Kastrioti. Pas golit të barazimit të shënuar në kohën shtesë nga krutanët, në fushë ka hyrë gjithë pankina e Laçit, përfshi edhe drejtuesit, të cilët kanë goditur gjyqtarin e FIFA-s.
TVNews24 siguron pamjet shokuese te dhunes.
Ndërhyrja e policisë ka qenë disi me vonesë dhe arbitri nuk u ka shpëtuar grushtave. Ngjarja ka qenë një shock i vërtetë dhe mund të sjellë përjashtimin e klubit të Laçit nga Kategoria Superiore, gjë kjo që parashikohet në Kodin e Disiplinës Sportive. Ndeshja mes Laçit dhe Kastriotit ka përfunduar në barazim 1-1, ndërsa goli i barazimit është shënuar në kohën shtesë. Pas golit, arbitri e ndërpreu lojën dhe mesa duket ka qenë ky shkaku i dhunës ndaj tij.

(d.b/News24/BalkanWeb)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s Empty Re: Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Dec 2011 - 7:03

e vendosa te tema sporte te ndryshme se vetem futboll nuk eshte ky
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s Empty Re: Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 5:53

Lacjanet jane gjoja gangstera se kur erdhen ne Burrel ua zbuten kurrizin.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s Empty Re: Ndeshja Laci-Kastrioti, lacianët rrahin barbarisht gjyqtarin e FIFA-s

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi