Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maqedoni, rrihet barbarisht 18-vjecari shqiptar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maqedoni, rrihet barbarisht 18-vjecari shqiptar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maqedoni, rrihet barbarisht 18-vjecari shqiptar

Shko poshtë

Maqedoni, rrihet barbarisht 18-vjecari shqiptar Empty Maqedoni, rrihet barbarisht 18-vjecari shqiptar

Mesazh nga An0nim Mon 29 Jul 2013 - 0:43

Maqedoni, rrihet barbarisht 18-vjecari shqiptar 1375092596-barbarishtI riu shqiptar, 18 vjeçar, Isuf Islami nga lagjja e Dizhonit u rrah brutalisht nga një grup prej dymbëdhjetë vetash të nacionalitetit maqedonas.  Ngjarja ka ndodhur në lgjen Lisice të Shkupit rreth orës 01:30 të ditës së sotme.  Viktima ishte me dy shokë pak çaste para se të ndodhte kjo ngjarje e rëndë.  Kur u nda nga dy shokët e tij, 12 persona të nacionalitetit maqedonas iu afruan dhe pyetën se cilës kombësi i përkiste.  Sapo e kanë mësuar se i riu është shqiptar, njëri prej tyre e ka goditur në kokë me shkop të bejsbolli e pas shembjes së të riut për toke, i tërë grupi sulmoi duke derisa Islami humbi vetëdijen.  Ka qenë një kalimtar i rastit ai që lajmëroi ndihmën e shpejtë dhe policinë. 18- vjeçari është dërguar në spitalin shtetëror të Shkupit.  Raporti i mjekëve ka konstatuar se Isuf Islami  ka thyer nofullën e poshtme, kockën ballore, ndërsa ka pësuar edhe dëmtime serioze në unazat e qafës dhe shtyllës kurrizore.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi