Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'duroj dote... - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'duroj dote... - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S'duroj dote...

+33
Arian 123
Lazdrane
Xhan
Neta E
Space
Albert
Tonii
T_o_n_i
Fata
Eriku
Anakonda
**Jeta**
Darius
Free spirit
EpiKada
Labja
Andetta
Єямєℓiиdå
Shkembi
Klio
tipi engjellor
Arabela
CuN@BosS/
Durrsaku
Aяtємιѕα
Dori_sweet
Oni
Leo_uk
Maksi
WebMaster
dajti modh
Next
Emona
37 posters

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Sun 4 Dec 2011 - 7:47

First topic message reminder :

[b]Fillo te themi dicka me fjalen S'duroj dote..[b]


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 5:38

S 'duroj dot te pa pervetat kur mi thua JOO hunter
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arian 123 Wed 19 Dec 2012 - 5:39

.................kur nuk me flet Lazdranja. S'duroj dote... - Faqe 6 870900698
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 5:41

sduroj dot Lazdrane ktu me kallash JOO hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arian 123 Wed 19 Dec 2012 - 5:46

...................me ma sha motren e vogel. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Dec 2012 - 7:08

Kur njerezit bejne bla bla
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 8:24

Fjalorin banal
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Dec 2012 - 9:06

Kur terhiqen njerezit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 9:09

S'a shume qe e urrej edhe kete qe ke thene oj Klea

Te me mposhtin
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga dajti modh Wed 19 Dec 2012 - 9:18

njerezit qe sdine te falenderojn
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 12:19

Pritjen e gjate
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Ariel Thu 20 Dec 2012 - 7:59

.......kur pres gjate.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 8:00

zhurmen per kohe et gjate,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Ariel Thu 20 Dec 2012 - 8:01

Kur vonohen..
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 8:06

kur ariel thote qe esh 92 vjece,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga valtori Thu 20 Dec 2012 - 9:16

tymin e duhanit :p
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 9:17

kete lart[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga dajti modh Thu 20 Dec 2012 - 9:18

kur ta lyp e sma jep
mendo krymat do ta hajne ????? eeww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Maksi Thu 20 Dec 2012 - 9:20

hipokrizene e disa njerzve ....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga valtori Thu 20 Dec 2012 - 9:21

Arabela shkruajti:kete lart[You must be registered and logged in to see this image.]

pse moj midhje kalubur une jam djal i mire
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Ariel Thu 20 Dec 2012 - 9:24

Arabela shkruajti:kur ariel thote qe esh 92 vjece,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

E me stermbeske....e ja...dhe une nuk duronje dote kur me mbete tetembeljete je farewww hihihi
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 9:26

Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:kur ariel thote qe esh 92 vjece,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

E me stermbeske....e ja...dhe une nuk duronje dote kur me mbete tetembeljete [You must be registered and logged in to see this image.]
po ashu ngjaj mi[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 9:27

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:kete lart[You must be registered and logged in to see this image.]

pse moj midhje kalubur une jam djal i mire
[You must be registered and logged in to see this image.]eja eja[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Ariel Thu 20 Dec 2012 - 9:29

Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:kur ariel thote qe esh 92 vjece,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

E me stermbeske....e ja...dhe une nuk duronje dote kur me mbete tetembeljete [You must be registered and logged in to see this image.]
po ashu ngjaj mi[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja nuk duronj dote qe do te me rrish e vockel kur me je bere per burre. S'duroj dote... - Faqe 6 721745233 hihihi
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga valtori Thu 20 Dec 2012 - 9:30

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:kete lart[You must be registered and logged in to see this image.]

pse moj midhje kalubur une jam djal i mire
[You must be registered and logged in to see this image.]eja eja[You must be registered and logged in to see this image.]

midhje kam dal ne pesion une mos me provoko se do behem perdhunues je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 9:31

Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:kur ariel thote qe esh 92 vjece,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

E me stermbeske....e ja...dhe une nuk duronje dote kur me mbete tetembeljete [You must be registered and logged in to see this image.]
po ashu ngjaj mi[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja nuk duronj dote qe do te me rrish e vockel kur me je bere per burre. [You must be registered and logged in to see this image.]
une sdesha burre por burri deshi te me bej me burre[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 9:31

Kur me flasin indirekt
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Ariel Thu 20 Dec 2012 - 9:33

Sduroj dot kur iken e sna le haber Habitur
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 9:34

kur mirresh me njerez boring,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga dajti modh Thu 20 Dec 2012 - 9:35

kur bejne si virgjeresha
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 9:39

Te qendroj Large teje,asnje minut te vetem
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Ariel Thu 20 Dec 2012 - 9:59

Kur fshijne postimet e mia aty ku sduhet ti fshijne :p
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Princ Thu 20 Dec 2012 - 10:55

s'duroj dot me qe te rry pa ty
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga WebMaster Thu 20 Dec 2012 - 10:57

Padrejtesite
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Ailin Thu 20 Dec 2012 - 10:59

kur sme kuptojn....
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 12:41

Askend te m'a fitoj zemren vetem me fjale
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 13:11

se erdhi fundi i viti pa u maren vesh diqka me dikend hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:23

Askend te m'a ndaloj Lirin e fjales
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 7:31

S'duroj me dua te martohem e ty
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 7:38

Qe fjalet e askujt te me vene ne momente pa knaqesie
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Princ Mon 24 Dec 2012 - 12:36

ste duroj dot me ty ike nga une
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 6 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi