Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'duroj dote... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'duroj dote... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S'duroj dote...

+33
Arian 123
Lazdrane
Xhan
Neta E
Space
Albert
Tonii
T_o_n_i
Fata
Eriku
Anakonda
**Jeta**
Darius
Free spirit
EpiKada
Labja
Andetta
Єямєℓiиdå
Shkembi
Klio
tipi engjellor
Arabela
CuN@BosS/
Durrsaku
Aяtємιѕα
Dori_sweet
Oni
Leo_uk
Maksi
WebMaster
dajti modh
Next
Emona
37 posters

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Sun 4 Dec 2011 - 7:47

First topic message reminder :

[b]Fillo te themi dicka me fjalen S'duroj dote..[b]


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 9:30

Dorin qe me thot ke ndryshuar
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Dori_sweet Sun 4 Dec 2011 - 9:31

Eri Dr shkruajti:Dorin qe me thot ke ndryshuar

epo me aq sa shoh po eri
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 9:34

Sduroj dot kur me thua pse sme flet...[You must be registered and logged in to see this image.]
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Dori_sweet Sun 4 Dec 2011 - 9:35

pse ca ka eri qe me rrin indiferent [You must be registered and logged in to see this image.]
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 9:40

Sduroj dot te harroj kohen gjat veres kur gjeja vec pak koh te flisja...
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Dori_sweet Sun 4 Dec 2011 - 9:41

sduroj dot pse eri sme thote ca ka me mua pse rrin kshu ndaj meje
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Dec 2011 - 9:46

kur duan te behen me mashtrues se une
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 9:49

sduroj dot pa miqesin
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Dori_sweet Sun 4 Dec 2011 - 9:50

pa nipin tim qe eshte jeta per mua
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 4 Dec 2011 - 9:51

mashtrimet
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 10:01

sduroj dot pa shkruajturr dicka qe me pelqen..
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Dori_sweet Sun 4 Dec 2011 - 10:02

sduroj dot pa te them mos na harro
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 10:06

sduroj dot kur me tregojn foto se te kaluares...
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Dori_sweet Sun 4 Dec 2011 - 10:06

njerezit me dy fytyra
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 4:55

S'duroj dote lajkatart/et

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Oni Mon 5 Dec 2011 - 4:56

Mungesen tende!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 4:59

S'duroj dote..njerzit qe duan vetem konflikte koti

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Oni Mon 5 Dec 2011 - 4:59

Kur ti me harron!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 5:01

eren e karburantit te djegur
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 5:02

...Zhurmen e Popmpes Benzinit qe kom afer :@

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 5:03

rradhen ne floktore
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Oni Mon 5 Dec 2011 - 5:03

Ata qe vetem mburren!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 5:03

S'duroj dote... - Faqe 2 426788

...Klinentet e bezdis'shme. (tongueout)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Oni Mon 5 Dec 2011 - 5:05

Njerezit qe ikin kur s'kan me nevoj per ty!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Mon 5 Dec 2011 - 7:20

kur iken,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 7:22

as une
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Dec 2011 - 7:37

Sduroj dot kur na bejne te gjitha femrave k..................... sepse secili duhet te shikoj ate qe ka ne shtepi edhe jo neve ne forum .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Durrsaku Mon 5 Dec 2011 - 7:46

Klea@Love shkruajti:Sduroj dot kur na bejne te gjitha femrave k..................... sepse secili duhet te shikoj ate qe ka ne shtepi edhe jo neve ne forum .
[You must be registered and logged in to see this image.] e forte kjo qe tha klea
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 10:59

...Kur fillojn te me dhem kurrizi!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 5 Dec 2011 - 11:49

EmoNa shkruajti:...Kur fillojn te me dhem kurrizi!

Kerkon dajak prandaj [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 11:50

Cun@Boss/ shkruajti:
EmoNa shkruajti:...Kur fillojn te me dhem kurrizi!

Kerkon dajak prandaj [You must be registered and logged in to see this image.]
[QeSh] [QeSh] [QeSh]
[@@@@@@] ..kete Cunin .. [QeSh] [QeSh] Pa rrah i here.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga tipi engjellor Tue 6 Dec 2011 - 1:39

disa qe ta bjen rrafsh tere kohen.....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Klio Tue 6 Dec 2011 - 2:15

Qe me duhet te iki ne stervitje tani qe jam e kputur.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga tipi engjellor Fri 9 Dec 2011 - 11:13

...padrejtsin
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Dec 2011 - 11:19

Nuk duroj dot njerez qe duan te perqajne
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Tue 13 Dec 2011 - 11:19

..Kur fajsojn jeten per gjdo fatkeqsi ''Jeta nuk eshte ajo cka na ndodh,por cfare bejme ate cka na ndodh.'' [Ok]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga WebMaster Tue 13 Dec 2011 - 11:21

Nuk duroj fallsitetin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Emona Tue 13 Dec 2011 - 11:21

..Nervozizmin!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Dec 2011 - 11:54

hipokrizin

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Arabela Wed 14 Dec 2011 - 1:35

Klea@Love shkruajti:Nuk duroj dot njerez qe duan te perqajne
te bashkangjitem shefe,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'duroj dote... - Faqe 2 Empty Re: S'duroj dote...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi