Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Irina Shayk zhvishet plotësisht   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Irina Shayk zhvishet plotësisht   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irina Shayk zhvishet plotësisht

2 posters

Shko poshtë

Irina Shayk zhvishet plotësisht   Empty Irina Shayk zhvishet plotësisht

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 7:14

Irina Shayk zhvishet plotësisht   Main_irina-shayk

Irina Shayk, supermodelja ruse dhe e dashura e Cristiano Ronaldos, tregoi edhe një herë pse konsiderohet nga shumë meshkuj si femra më e bukur në Tokë.
E kontraktuar nga një firmë gjermane e përkujdesjes për lëkurën, 25-vjeçarja tregoi një trup të përkryer në fotografitë reklamuese të locioneve të reja për lëkurën, kremit kundër diellit dhe atij kundër rrudhave.

Shayk, e cila është e lidhur me yllin e futbollit botëror, Cristiano Ronaldo, deklaroi së fundmi në një intervistë për revistën “GQ”: “Një takim ideal për mua me një mashkull është sa më larg qendrave tregëtare. Më pëlqen të bëj pazar, por gjithmonë vetëm. Gjithashtu, mos më sfidoni në një video-lojë. Jam shumë konkurruese”.

E pyetur për mënyrën se si përballon famën e saj, Shayk shtoi: “Njerëzit mendojnë se nuk jam shumë e afrueshme, por kjo sepse jam shumë e zënë. Në fakt, jam një njeri i zakonshëm, jam si çdo vajzë tjetër që shihni në rrugë. Jam e dashuruar pas një mashkulli të zgjuar, të edukuar dhe që është shumë i mirë në komunikim. Këto të treja janë cilësitë më të mira që mund të ketë një mashkull. Një mënyrë për të më fituar zemrën? Të vishesh me kostum. Më duket shumë tërheqëse tek meshkujt”./ekonomisti/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Irina Shayk zhvishet plotësisht   Empty Re: Irina Shayk zhvishet plotësisht

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:38

po jo moj idhulli im mos bej keshtu se me bere te mos shes mend per ty(si shes mend zakonisht)
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi