Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shihni balerinën 115 kg që kërcen në tub People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shihni balerinën 115 kg që kërcen në tub People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shihni balerinën 115 kg që kërcen në tub

2 posters

Shko poshtë

Shihni balerinën 115 kg që kërcen në tub Empty Shihni balerinën 115 kg që kërcen në tub

Mesazh nga Durrsaku Wed 7 Dec 2011 - 21:37

Luayne Barber, peshon 115 kilogramë, por kjo gjë nuk e pengon aspak të kërcejë në tub. Sportiviteti në lëvizjet e saj e ka bërë mjaft të famshme dhe të vetmen të shfaqë krenarinë e trupit të saj në një performancë të tillë. (da.xha/balkanWeb

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=40&id_ansalive=13200
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shihni balerinën 115 kg që kërcen në tub Empty Re: Shihni balerinën 115 kg që kërcen në tub

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 1:46

kjo po qe ka lindur per kete pune.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi