Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina kërkon menaxher në Shqipëri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina kërkon menaxher në Shqipëri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina kërkon menaxher në Shqipëri

2 posters

Shko poshtë

Dafina kërkon menaxher në Shqipëri Empty Dafina kërkon menaxher në Shqipëri

Mesazh nga WebMaster Sat 10 Dec 2011 - 20:04

Dafina Zeqiri dhe Krenar Çoçaj janë ndarë përfundimisht. Një nga çiftet më të përfolura në faqet e shtypit rozë së fundi, jo vetëm në Kosovë por edhe në Tiranë, i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes së tyre të gjatë.
Direkt pas shpërndarjes së lajmit disa gazetave me e-mail nga një mikeshë e këngëtares, është kontaktuar nga gazetarët kosovarë Krenar Çoçaj, i cili nuk ka pranuar të flasë për mediat, duke thënë se është i zënë dhe për momentin nuk mund të flasë, transmeton Zhurnal.Ndryshe ka ndodhur me këngëtaren, e cila për herë të parë e pranon vetë ndarjen, pasi ka deklaruar këtë lajm nga jeta e saj private në profilin në Twitter fillimisht, dhe më pas në një intervistë ekskluzive dhënë para pak ditësh për emisionin e njohur që shfaqet në Klan Kosova, “Prive”.
Dafina Zeqiri me qetësi ka konfirmuar ndarjen nga ish-i dashuri Krenar Çoçaj, duke e përmbledhur me fjalët: “Kur s’shkon mirë një lidhje, zgjidhja më e mirë mbetet ndarja”. Duke mos preferuar të flasë shumë gjatë për arsye të tjera të ndarjes, ajo ka paralajmëruar lançimin e klipit të këngës “SuperNova”, që i takon albumit të ri “Just Me”.
Prishja e marrëdhënies së Dafinës edhe me menaxherin ka ndodhur së fundi, ndërsa thuhej se ishte duke e bërë një videoklip me reperin Getoar Selimi të titulluar D&G.
Edhe pse kjo video ishte paralajmëruar se do të jepej premierë më 1 dhjetor, data është shtyrë. cilët do të jenë bashkëpunorët e saj të rinj, tashmë që ka ndërprerë bashkëpunimet e saj të vjetra? Dafina ka përmendur në intervistë emrin e reperit Big Basta, të cilin edhe e ka falënderuar si autor të tekstit të këngës “Supernova” dhe disa teksteve në albumin e saj të ri.
Ndërkohë që tashmë të besuarit e saj ajo nuk i kërkon më në Kosovë, por i ka hedhur sytë nga Shqipëria e Suedia, vendi ku është rritur.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dafina kërkon menaxher në Shqipëri Empty Re: Dafina kërkon menaxher në Shqipëri

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 17:42

Sa e bukur qe eshte,dhe uroj qe ta gjej sa me pare te jete e mundur.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi