Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush

2 posters

Shko poshtë

Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush Empty Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 0:59

Që kurse është bërë e famshme për ekranin, lakuriqsia tashmë mund të konsiderohet si ‘natyra e Kate Moss’.Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush 114

Top modelja angleze, vetëm pak ditë pasi ka pozuar lakuriq për kalendarin e fotografit të famshëm Pirelli, ka dalë sërish në ‘skenë’, por kësaj here topless.

Dhe kësaj here 37-vjeçarja ka pozuar për linjën e saj të bizhuve. Stilimet e bizhuve ajo i ka bërë posaçerisht për kompaninë franceze Fred. 22 aksesorë që janë frymëzimi i tatuazheve të saj, duke përfshirë edhe simbolin e sperancës, që është tatuazhi i saj i përbashkët me bashkëshortin Jamie Hince.Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush 24
Me një pamje tepër seksi ajo ka pozuar me bizhu të koleksionit të saj, të cilët variojnë me çmime nga 420 deri në 30 mijë paund. Koleksioni i saj gjendet në të gjitha dyqanet e Fred në Francë dhe Tokio.Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush 34Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush 43(LajmeShqip.com)Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush 52

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush Empty Re: Kate Moss pozon topless për koleksion bizhush

Mesazh nga Anakonda Thu 10 May 2012 - 17:19

cfare nuk po bejn vipat qe te fitojn sa me shum fame
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi