Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 SHBA, vritet “kandidati” për president (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 SHBA, vritet “kandidati” për president (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHBA, vritet “kandidati” për president (VIDEO)

2 posters

Shko poshtë

 SHBA, vritet “kandidati” për president (VIDEO) Empty SHBA, vritet “kandidati” për president (VIDEO)

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 3:03

 SHBA, vritet “kandidati” për president (VIDEO) 26-ivrari

Pavarësisht se disa menduan se bëhej fjalë për ndonjë film Tyler Brehm mbeti i vdekur pasi u qëllua nga një polic në bulevardin e Hollywood-it. 26-vjeçari kishte nisur të qëllonte me armën e tij pistoletë në bulevard.

Në një video të publikuar ai qëllon në drejtim të një makine. Nga plumbat e tij mbetën tre persona të larguar ndërsa fati i tij ishte tragjik.

Brehm kishte shkruar në profilin e tij në Twitter se ishte gati të konkurrente për president të SHBA-së. /albeu.com/

Shihni videon:


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHBA, vritet “kandidati” për president (VIDEO) Empty Re: SHBA, vritet “kandidati” për president (VIDEO)

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 21:54

mire do ishte sesa Obama,qe na neveriti.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi