Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

3 posters

Shko poshtë

Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) Empty Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Mesazh nga WebMaster Wed 15 May 2013 - 23:28Kush eshte ne te vertete TERRORIST logjikoni vete ?! AMERIKA apo ''Terroristet Muslimane ?''
Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) 30l12rc Pytje & Përgjigje Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) Empty Re: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Jun 2013 - 22:57

e kam lexu nfb qe kishin vra nje familje se tha se ate e kan prish amerikannet vet./..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) Empty Re: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Mesazh nga LaDescarada Fri 28 Jun 2013 - 21:39

amerikanet jan vet ata qe duhen te quhen terrorista juhjjjjj kjo gje ma nuk eshte sekret...te GJITH e dim !!
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO) Empty Re: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi