Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz

2 posters

Shko poshtë

Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz Empty Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz

Mesazh nga Emona Thu 15 Dec 2011 - 1:21

Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz Ndërkohë që 2011-ës po i afrohet fundit, ne po i hedhim një sy ndodhive më të rëndësishme të këtij viti. Një rishikim duke nisur nga ndarjet më të bujshme, martesat më të suksesshme, dhe çdo gjë tjetër mbi botën e showbiz-itMomentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz Viti-2011

- Gjatë muajit prill Anglia ka qenë mjaft e zënë me përgatitjet e dasmës të Princit William. Martesa e tij me Kate Middleton më 29 prill ka tërhequr vëmendjen e të gjithë botës. Ky eveniment ishte një ndër momentet më të mëdha kulturore të këtij viti. Për mijëra vajza ka qenë përralla që bëhet realitet.

- Jennifer Lopez dhe Marc Anthony mbas 7 vitesh martesë shpallin ndarjen e tyre në muajin qershor. Ata nuk kanë dhënë ende një deklaratë për shtyp mbi divorcin e tyre.

- Victoria Beckham më në fund lindi vajzën e saj të shumëdëshiruar më 10 korrik. Ky ishte fëmija i katërt me bashkëshortin e saj David Beckham. Ajo u quajt Harper Seven dhe duket se do të jetë e përkëdhelura e mamit.Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz Viti-2011-1- Një tjetër ngjarje tërhoqi vëmëndjen e showbizit dhe mbarë botës kulturore. Një artiste e madhe vdiq më 23 korrik. Amy Winehouse u gjënd e vdekur në apartamentin e saj në Londër. Ajo ishte e njohur për abuzimin ndaj drogës dhe alkoolit. Analizat mjekoligjore treguan se arsyeja e vdekjes së saj ishte helmimi nga niveli i lartë i alkoolit në gjak.

- Muaji gusht erdhi me surprise për një nga këngëtaret më të mëdhaja të muzikës bashkëkohore. E madhja Beyonce deklaroi shtatzëninë e saj. Gjatë performancës së saj në skenën e MTW Video Music Awards, duke përkëdhelur me krenari barkun e saj, ajo zbuloi për të gjithë publikun lajmin se ishte shtatzënë.

- Martesa e Kim Kardashian me Kris Humphries më 20 gusht ishte një martesë tjetër e bujshme. Kjo martesë u bë më e përfolur sepse mbas vetëm 72 ditësh modelja Kim Kardashian kërkoi divorcin duke deklaruar se “ishte ngutur në zgjedhjen e partnerit”.

- Demi Moore dhe Ashton Kutcher shpallën ndarjen e tyrë në muajin nëntor. Arsyeja e ndarjes së tyre supozohet që të jetë tradhëtia e Kutcherit me një vajzë 22 vjeçare, ngjarje e cila u zbulua nga vetë media. (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz Empty Re: Momentet më të rëndësishme të vitit 2011 në Showbiz

Mesazh nga Anakonda Sun 6 May 2012 - 5:28

epo te presim te 2012 pra
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi