Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'i kalojnë krishtlindjet bashkë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'i kalojnë krishtlindjet bashkë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S'i kalojnë krishtlindjet bashkë?

2 posters

Shko poshtë

S'i kalojnë krishtlindjet bashkë? Empty S'i kalojnë krishtlindjet bashkë?

Mesazh nga Emona Tue 20 Dec 2011 - 2:53

Selena Gomez duket se ka harruar ta përfshijë të dashurin e saj në planet për festën e Krishtlindjeve.S'i kalojnë krishtlindjet bashkë? Main_selena

Bukuroshja 19 vjeçare ka thënë se do t’i kalojë Krishtlindjet me familje në Teksas pa të dashurin e saj Justin Bieber.

“Ajo që dëshiroj është të shkoj në shtëpi për momentin”, ka thënë Gomez. “Dëshiroj të shkoj në shtëpi për t’i dhënë dhurata familjes time dhe të kënaqem në Teksas. Përfundimisht do të kënaqem atje”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'i kalojnë krishtlindjet bashkë? Empty Re: S'i kalojnë krishtlindjet bashkë?

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 18:02

e keto dy debilat e tjere ia filluan nga dashurickat e tyre

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi