Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

+6
Leo_uk
dajti modh
Єямєℓiиdå
Arabela
Emona
Aяtємιѕα
10 posters

Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 20 Dec 2011 - 14:40

Dafina Zeqiri është Këngëtarja më Seksi në Shqipe për 2011 sipas Albaniac! E si mund të ndodhte ndryshe, kur këngëtarja nuk njeh “JO!” kur vjen puna për tu dukur sa më seksi për fansat e saj. Kur e pyetën se përse bëri gjoksin operacion, në mënyrën më të natyrshme ajo u përgjigj se e bëri për fansat e saj! Jo në Shqipëri,por askund në botë nuk është dëgjuar një dedikim kaq i madh ndaj dhe ne kurrsesi nuk mund të përfundonim këtë listë pa Dafinën në krye! Të tjerat pastaj dihen,seksi në çdo video (Dangerously in Love) me pamje të ndryshme në çdo prezantim, stil të pagabuar dhe me qindra mijra meshkuj e femra që e adhurojnë në mbarë viset shqiptare.
2-Rita Ora
10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Ritaora2Ende pa publikuar këngën e saj të parë, Rita bëri të flitet për të në mbarë median. Shpesh herë për shoqërimet me Beyonce e Jay Z e shpesh herë për lidhjet me personazhe të njohur si Bruno Mars e Rob Kardashian. Një gjë është e sigurtë,seksapili i saj i ka bërë të gjithë për vete nga Shqipe në Nju Jork, e neve zemrën po na e merr pak e nga pak. Pastaj, ai aksenti kur flet…oh la la!
3- Genta Ismajli10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Genta2Sa herë që vjen puna për të përzgjedhur këngëtaret më seksi të vitit, Genta Ismajli është në krye të top-listës, por problemi me Gentën është se…këngëtarja rri-rri dhe e gjen një motiv që të na zhgënjej. Si përshembull ai fustani që kish vesh së fundmi…Nuk ka Helen Troje që mund te duket bukur me atë fustan. Gjithsesi ajo vazhdon të jetë superhot dhe do të arrijë në krye të toplistës sikur…të mos përpiqej kaq shumë.
4-Anxhelina Hadergjonaj10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Anxhelina-hadergjonaj-2I mjaftoi vetëm një video Anxhelinës, për tu bërë e njohur për publikun shqiptar. E ëmbël, simpatike,e talentuar ajo filloi të shikohej si një prej talenteve më premtuese në tregun muzikor vendas. Fatkeqësisht, qëndrimi i saj në Shqipëri nuk do zgjaste shumë, pasi këngëtarja do të largohej për studime në Amerikë, por ajo nuk na harroi. Menjëherë dërgoi një set fotografish shumë seksi që ne na bëri të lutemi për rikthimin e saj.
5-Afërdita Dreshaj10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Aferdita5Duket se Afërditës,kur i vunë emrin e perëndeshës së bukurisë, gjithashtu i shkruajtën dhe fatin e saj në jetë.Ç’të themi për të që nuk e ka thënë bota.Në fund të fundit, nuk shkoi deri në finalen e Miss Universe se ishte e shkëlqyer në matematikë! Një e preferuar e jona që prej fillimit,Afërdita një herë shfaqet si komshija që i thyen zemrën të gjithëve dhe një herë si e bukura e Universit, por në të gjitha rastet nuk gabon të jetë SEKSI!
6-Zajmina Vasjari10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Zajmina-vasjari6Nëse ju nuk e keni parë me dhjetra herë videon “Po ta dija” të Zajmina Vasjarit, o gënjeni o diçka nuk shkon me ju. Këngëtarja në intervista kohët e fundit filloi të flasë se ka hequr dorë nga zhveshjet dhe ekstravaganca….hmmm. Mos ndrysho Zajminë se të duam shumë, e nga këngëtaret seksi-dance vetëm ti na ke mbetur.Njëra deputete,tjetra shtatzane…mos e bëj këtë krim!
7-Nora Istrefi10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Nora-istrefiiiiiiPas një viti heshtjeje e të mbushur me thashetheme të panevojshme, Nora Istrefi u rikthye në formën e saj më të mirë.Hit pas hiti,bashkëpunime të suksesshme dhe më seksi se kurrë për pak na bëri të harrojmë se Nora po mbush mëse dhjetë vjet në krye të Estradës Shqiptare. Aq seksi është shfaqur këngëtarja këtë vit saqë po të pyesësh se për çfarë tregon videoja e ” As ni zo” do marrësh përgjigjen “Nora është shumë seksi në atë video dhe ecën Nora shumë seksi në shkretëtirë e sa seksiiiii, janë dhe ca të tjerë aty pastaj,po Nora…shumë seksi”
8-Kristine Elezaj10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Kristine-elezaj2Këtë vit Kristinë jo vetëm dha koncerte në mbarë Amerikën, e momentalisht po punon për albumin e saj të dytë, por u bë e njohur dhe për shqiptarët në mbarë botën. Videot e saj gradualisht filluan të tregonin pak e nga pak më shumë lëkurë derisa…na la me gojë hapur në videon “Warpath”. Duke kërcyer me të brendshme në shkretëtirë e në mes flakëve Kristine këndon e këndon po ne na duket sikur thotë “A nuk do doje që e dashura jote të ish si unë?” OOOH YEAH!
9-Rezarta Shkurta10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Rezarta-shkurta3Dalëngadalë, Rezarta u shndërrua nga një vajzë e bukur,në në një vajzë e bukur që po sjell këngë të bukura, fotografi të bukura dhe interpretime interesante në skenë. Po përveç këmbëve të saja pinc, ishin “grindjet” me disa këngëtare të tjera që na bën të kthejmë kokën dhe të fiksohemi pas saj. Jo për gjë, por historia ka treguar që meshkujt vdesin për femrat e bukura që dinë të “luftojnë” dhe ndaj Rezi nuk mund ti mungonte kësaj liste.
10-Adelina Tahiri10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Adelina-tahiri1Një herë boksiere,një herë sirenë, Adelina Tahirit duket se kurrë nuk i shteron imagjinata, ndaj s’mund ta kuptojmë sesi bukuroshes ja thyejnë zemrën kaq shpesh djemtë. Shikojini ata sy të shkruar, ooooohhhh e kush nuk do donte t’ja fshinte lotët për një çast…Si bëj dhe unë, kush është tu pa nga sytë me këtë trup fiksim që ka kjo hahahhaha.
Revista Albaniac
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Emona Wed 21 Dec 2011 - 2:05

3 t'parat jon 00027003

Keto te fundit,veq me thon :P!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Arabela Wed 21 Dec 2011 - 2:09

ne pergjithesi jane mire,,,vetem forma e fytyres se nores nuk me ka pelqyer asnjehere,,forma e kockave,, 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 21 Dec 2011 - 7:43

Dafina me pelqen...dhe Nora...keto tjerat nuk i njoh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga dajti modh Wed 21 Dec 2011 - 7:53

keto duken sikur pozojne per victoria secret.. jo kengetare :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Leo_uk Wed 21 Dec 2011 - 8:13

Shumica nga Kosova... Kot nuk i du un kto nga Kosova.. 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Arabela Wed 21 Dec 2011 - 10:26

dajti modh shkruajti:keto duken sikur pozojne per victoria secret.. jo kengetare :541221:
:541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Tonii Wed 21 Dec 2011 - 12:45

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251
nga te gjitha anet qe ti kapesh kendojn keto si nga posh ashtu dhe nga lart
10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 1542573619 ju lumt ka ec shum perpara muzika
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga EMI Wed 21 Dec 2011 - 12:48

Tonii shkruajti:10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251
nga te gjitha anet qe ti kapesh kendojn keto si nga posh ashtu dhe nga lart
10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 1542573619 ju lumt ka ec shum perpara muzika
hahha epo kane talent gocat mo..kishe gje ti..hahahha :541221: :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Tonii Wed 21 Dec 2011 - 12:59

Tonii shkruajti:10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 94251
nga te gjitha anet qe ti kapesh kendojn keto si nga posh ashtu dhe nga lart
10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 1542573619 ju lumt ka ec shum perpara muzika

jo vertet kan talent esht i dukshem talenti , qe ne ajer mund ta perceptosh talentin e tyre
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 21 Dec 2011 - 14:40

Te hongshin qent dafina sa e mire qe qeke me recipeza dhe brek plazhi 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga EMI Wed 21 Dec 2011 - 14:42

Cun@Boss/ shkruajti:Te hongshin qent dafina sa e mire qe qeke me recipeza dhe brek plazhi 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 426788
hahah duket sa mire i njef ti mo dryq..hhah Dafi eshte ajo e para me te kuqe..kjo me ato te plashit eshte Adelina....hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 21 Dec 2011 - 14:46

EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Te hongshin qent dafina sa e mire qe qeke me recipeza dhe brek plazhi 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 426788
hahah duket sa mire i njef ti mo dryq..hhah Dafi eshte ajo e para me te kuqe..kjo me ato te plashit eshte Adelina....hahahha

Ca je tu thash ri 00027003 i pashe po cova imagjinaten mas bluzes (tongueout)
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga EMI Wed 21 Dec 2011 - 14:48

Cun@Boss/ shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Te hongshin qent dafina sa e mire qe qeke me recipeza dhe brek plazhi 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 426788
hahah duket sa mire i njef ti mo dryq..hhah Dafi eshte ajo e para me te kuqe..kjo me ato te plashit eshte Adelina....hahahha

Ca je tu thash ri 00027003 i pashe po cova imagjinaten mas bluzes (tongueout)
aaa doje te imagjinoje Dafin ti ne vend te ksaj Adelines..hha ok nje mendje jam me ty..kjo Dafi me pelq..eshte e mire dreqi....edhe pse eshte dobesu shume kohet e fundit...ka qen me e mire...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 21 Dec 2011 - 14:51

EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Te hongshin qent dafina sa e mire qe qeke me recipeza dhe brek plazhi 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 426788
hahah duket sa mire i njef ti mo dryq..hhah Dafi eshte ajo e para me te kuqe..kjo me ato te plashit eshte Adelina....hahahha

Ca je tu thash ri 00027003 i pashe po cova imagjinaten mas bluzes (tongueout)
aaa doje te imagjinoje Dafin ti ne vend te ksaj Adelines..hha ok nje mendje jam me ty..kjo Dafi me pelq..eshte e mire dreqi....edhe pse eshte dobesu shume kohet e fundit...ka qen me e mire...

si kom fut noi her duret dafit me e pa si osht dmth per vez si i bo me nje tkuqe apo me dy (tongueout) 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga EMI Wed 21 Dec 2011 - 14:52

Cun@Boss/ shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Te hongshin qent dafina sa e mire qe qeke me recipeza dhe brek plazhi 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 426788
hahah duket sa mire i njef ti mo dryq..hhah Dafi eshte ajo e para me te kuqe..kjo me ato te plashit eshte Adelina....hahahha

Ca je tu thash ri 00027003 i pashe po cova imagjinaten mas bluzes (tongueout)
aaa doje te imagjinoje Dafin ti ne vend te ksaj Adelines..hha ok nje mendje jam me ty..kjo Dafi me pelq..eshte e mire dreqi....edhe pse eshte dobesu shume kohet e fundit...ka qen me e mire...

si kom fut noi her duret dafit me e pa si osht dmth per vez si i bo me nje tkuqe apo me dy (tongueout) 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! 426788
hhahahaha o te raft nje pike ty jarebi..haha ku te shkon menja..besoj se kjo Dafi eme 2 te kuqe..hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga dajti modh Thu 22 Dec 2011 - 8:22

:541221: :541221: na i paski bo kongetaret si pulat
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 6:35

Normal qe mbreteresha eshte ne fillim e madhja,gjigandaja dhe e pamposhtuara
Dafina Zeqiri,e meriton...... [TePuC]
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac! Empty Re: 10-të Këngëtaret më Seksi Shqipëtare për 2011 sipas Albaniac!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi