Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Defektet e atij, pare nga ajo People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Defektet e atij, pare nga ajo People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Defektet e atij, pare nga ajo

4 posters

Shko poshtë

Defektet e atij, pare nga ajo Empty Defektet e atij, pare nga ajo

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 22 Dec 2011 - 8:44

Defektet e atij, pare nga ajo Difektet-e-atijEkziston mashkulli perfekt? Nese eshte keshtu, ai do te jete vertet dhurata “perfekte” e Krishtlindjeve, por per fat te keq, mesa duket nuk ka asnje gjurme. Sipas nje sondazhi mbi nje grup femrash, partneri i tyre eshte perfekt vetem ne masen 69 perqind, dhe i mungon pjesa tjeter e mbetur 31 per qind, per te perfaqesuar nje liste te mire me 20 difekte ose mangesi. Por le ta ndjekim hap pas hapi, sondazhi ne fjale qe shpall zhdukjen perfundimtare te princit te kalter eshte kryer nga shoqeria Remington qe ka perfshire nje kampion prej 2000 gra.

“Mashkulli mesatar nuk mund te jete ne gjendje per te konkuruar imazhin e David Beckham, shpjegon ne Daily Mail Nikki McReynolds, drejtor marketingu i Remington, por ka ende nje seri ndryshimesh te vogla qe mund t’ju ndihmojne per te bere nje ndryshim te madh”. Dhe keshtu rreth pyetjes se cfare mund ta beje nje mashkull te persosur, grate jane pergjur unanimisht, nje personalitet te mire. Ndjekur nga nje sens humori dhe prezenca e mire.

Te pyetura rreth mangesive te mundshme tek meshkujt, pjesa me e madhe e femrave te intervistuara, para se gjtihash kane thene se jane te shqetesuara nga fakti se partneri nuk vlereson miqte e saj, dhe ndihet e kritikuar kur eshte duke ngare makinen. Duke u ndjekur nga kujdesi i dobet per veten e tyre dhe te qenit shume “sportive”.

“Duket se femrat jane mjaft realiste mbi ate qe kerkojne nga partneri tyre. Edhe pse mund te vini re disa gabime te zakonshme, ka disa sjellje te caktuara te meshkujve qe nuk falen”, komenton McReynolds para listes se 20 difekteve me te keqia pare nga ana femerore.

Ja lista me 20 difektet me te medha qe ajo ankohet per ate.
1. Kur nuk shkon mire me familjen e saj.
2. Te perdoresh furcen e dhembeve te saj
3. Lenia e tualetit pis
4. Te urresh miqte e saj
5. Te mos qenit I dashur me femijet
6. Te qenit dembel
7. Mjekrra e gjate
8. Mjekrra e pa rregulluar
9. Lenia e thonjve te prera perreth
10. Ngarja e makines shpejt
11. Te qenit goje hidhur
12. Te jenit cun mamaje
13. Perdorimi I banjes me deren hapur
14. Hedhja e rrobave ne toke
15. Kritikimi kur ajo nget makinen
16. Mos frenimi I “zhurmave trupore”
17. Mos perlqimi I qeneve
18. Kur nuk e ndihmon me lavatricen
19. Ndjekja e tepert e sportit
20. Kur nuk e ndihmon ne kuzhine

Disa kane sugjerur qe lista mund te jete akoma me e gjate, por meqenese jemi ne prag festash dhe te gjitha jane me te mire , le te ndalemi vetem tek keto.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Defektet e atij, pare nga ajo Empty Re: Defektet e atij, pare nga ajo

Mesazh nga dajti modh Thu 22 Dec 2011 - 8:47

shumica qendrojne ........... geeegge
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Defektet e atij, pare nga ajo Empty Re: Defektet e atij, pare nga ajo

Mesazh nga Arabela Thu 22 Dec 2011 - 21:44

dajti modh shkruajti:shumica qendrojne ........... geeegge
e cuditshme po vertet qe qendrojne,,, :541221: :541221: por dicka qe sme ka ndodhur kurre esh pika 2 ,,,se po te ndodhi une e hudh furcen nga dritarja,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] ,,,se furca ka shume baktere,,, (tongueout)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Defektet e atij, pare nga ajo Empty Re: Defektet e atij, pare nga ajo

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 19:11

"ne jeten time du `1 mashkull tvertet e jo cunat e mamit qe dun me qon sa ma perfekt"ca thoni se mtrashet po ku ka njeri perfekt mos filloni me nxjerr difektet e mashkullit se po filloi naj njoni me thon defewktet e 1 femre kom frik se edhe 1 carcaf nuk mjafton per me i shkrujt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Defektet e atij, pare nga ajo Empty Re: Defektet e atij, pare nga ajo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi