Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I dashuri i ri: Jennifer Lopez, “makinë” seksi, irritohet Marc Anthony People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I dashuri i ri: Jennifer Lopez, “makinë” seksi, irritohet Marc Anthony People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I dashuri i ri: Jennifer Lopez, “makinë” seksi, irritohet Marc Anthony

2 posters

Shko poshtë

I dashuri i ri: Jennifer Lopez, “makinë” seksi, irritohet Marc Anthony Empty I dashuri i ri: Jennifer Lopez, “makinë” seksi, irritohet Marc Anthony

Mesazh nga Emona Mon 26 Dec 2011 - 10:50

I dashuri i ri: Jennifer Lopez, “makinë” seksi, irritohet Marc Anthony Main_jenifer_lopeznew

Lidhja e re e ish-bashkëshortes Jennifer Lopez me të dashurin e saj të ri, duhet thënë se e ka irrituar ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony.Nëse fillimisht dukej sikur çifti kishte mbetur në paqe, tani pak kohë pas ndarjes, ish-bashkëshorti ka deklaruar se do të kërkojë të drejtën e kujdestarisë për fëmijët.
Lajmi është njoftuar nga një burim i afërt i dy balerinëve që për Us VVeekly rrëfen: “Marc kërkon të shohë në vuajtje Jennifer dhe kjo pasi ajo ka një partner të ri”. Është një deklaratë me të vërtetë “lufte”, e cila ka shpërthyer menjëherë pas imazheve të para që janë publikuar mes J. Lo dhe balerinit 24-vjeçar Casper Smart.
Situata u tensionua akoma më shumë nga ana e Marc, në momentin që i riu deklaroi se e adhuron trupin e Lopez dhe dëshirën e saj për të kryer seks. Kanë qenë pikërisht këto arsyet që kanë tërbuar Marc për të marrë vendimin dhe të kërkojë të drejtën për kujdestarinë e fëmijëve. Por ajo që nuk pritej ishte fraza e Marc se donte ta shihte të vuante, aktoren dhe këngëtaren e famshme.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I dashuri i ri: Jennifer Lopez, “makinë” seksi, irritohet Marc Anthony Empty Re: I dashuri i ri: Jennifer Lopez, “makinë” seksi, irritohet Marc Anthony

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 1:52

e kush nuk irritohet para J.L
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi