Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër?

4 posters

Shko poshtë

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? Empty A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër?

Mesazh nga Emona Tue 27 Dec 2011 - 0:46

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? F.1224004146520_m

Britaniku Ken Morish nga Devoni, mbeti i befasuar kur në kopshtin e tij me pemë gjeti një mollë e cila ishte gjysmë e kuqe gjysmë e gjelbër.


Ngjyrat ishin të ndara saktë në gjysmën e mollës dhe mundësia për të ndodhë një gjë e tillë është një në një milion raste.

Mola e kuqe-e gjelbër është rezultat i një mutacioni të rrallë gjenetik. “Kjo vërtetë është e pabesueshme. Duket sikur dy mollë njëra e kuqe e tjetra e gjelbër të janë ndarë përgjysmë e bërë bashkë. Duket sikur t’i kisha vizatuar”, tha Ken Morrish (72 vjeçar), i cili rrit pemë në kopshtin e tij që 45 vite, shkruan gazeta britanike Telegraph

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? Empty Re: A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër?

Mesazh nga Maksi Tue 27 Dec 2011 - 0:48

un kam pare se me fruta merrem po jo gjysem per gjysem nje e katerta jeshile tre te katertat e kuqe
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? Empty Re: A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër?

Mesazh nga Arabela Tue 27 Dec 2011 - 0:53

lere se na mbytem me mutacione gjenetike,,,do na semurin,,, :59654:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? Empty Re: A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër?

Mesazh nga Emona Tue 27 Dec 2011 - 0:55

Eshte here pare qe shoh i molle te tille...interesant!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? Empty Re: A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër?

Mesazh nga Anakonda Thu 22 Mar 2012 - 4:26

e kam par edhe njehere ne fb..............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? Empty Re: A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër?

Mesazh nga Maksi Thu 22 Mar 2012 - 4:27

un kam vite qe merrem me fruta po molle dy ngjyrshe skam pare kurre
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër? Empty Re: A keni parë ndonjëherë mollë gjysmë të kuqe gjysmë të gjelbër?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi