Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011

2 posters

Shko poshtë

VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011 Empty VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 4 Jan 2012 - 6:04

Vitin që po e lëmë pas, përveç martesave, në mesin e yjeve trend ishte edhe të bërit prind.Ndër të parat që lindën këtë vit ishte Edona Llalloshi. Këngëtarja kosovare, e cila është e martuar me biznesmenin nga Peja, Gazi Haxhifejzullahin, këtë vit është bërë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë vajzën Doan.Për të parën herë prind u bë edhe këngëtarja nga Shqipëria,Inis Gjoni. Ajo solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin Coco Antonel. Megjithatë, viti që po lëmë prapa nuk ishte edhe aq i këndshëm për Inisin, pasi dy muaj para se të lindte, iu vra burri në Tiranë.
Edhe Aurela Gaçe u bë nënë për të parën herë, pasi në nëntor të vitit 2011 solli në jetë vajzën e saj të cilën e pagëzoi me emrin Grace. Fatin e njëjtë e pati edhe Vikena Kamenica, e cila lindi vajzën Krista.
Pas gjithë këtyre vajzave, këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, javën e kaluar solli në jetë një djalë. Ajo së bashku me burrin e saj e pagëzuan vogëlushin me emrin Dan.
Gjatë vitit 2011 lindën edhe të tjera yje të skenës shqiptare si këngëtarja Elsa Lila, dhe moderatoret Alketa Vejsiu dhe Xhemi Shehu.
Lindjet e yjeve të estradës nuk do të përfundojnë këtë vit. Në muajt e parë të vitit 2012 pritet të lindë edhe një këngëtare, Soni, fëmija i parë i të cilës do të jetë vajzë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011 Empty Re: VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Feb 2012 - 18:25

TE shohim keta te 2012 kush do ta kete rradhen.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi