Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj?

3 posters

Shko poshtë

Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj? Empty Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj?

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 11 Jan 2012 - 8:36

Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj? Devojka_megju_carsavi_pts-300x202Shikimi në pasqyrë ju frikëson apo ju gëzon? A jeni të kënaqur me pamjen që keni? Përgjigjuni pyetjeve vijuese interesante dhe zbuloni menjëherë përgjigjen!
1. Si ndjeheni kur jeni në sallë ushtrimesh?
А. Me vetëbesim, sepse të gjithë më shikojnë mua.
B. I nxehur dhe i djersitur. E pra, jemi duke ushtruar!
C. Nga pak paranoik, por mundohem të mos mendoj për atë.
2. Si reagoni kur provoni veshjet në gardërobë dhe kuptoni se numri i juaj standard i veshjeve nuk ju korrespondon?
А. Provoj një numër më të madh se standardi.
B. Ndjehem i lënduar, por megjithatë blej diçka. Për ngushëllim.
C. Ndjehem i shëndoshë dhe shkoj në shtëpi e dëshpëruar.

3. Në cilën ngjyrë të minifundit ndjeheni më së miri?
А. Ngjyra të çelëta, ngjyra pastele, minifund me aplikacione apo me vija.
B. Të kaltër, krem, gri.
C. Të zezë, kafe apo blu të errët.

4. Jeni në një dite prej atyre kur ndjeheni e shëndoshë. Çfarë vishni?
А. Çfarë të më bjerë në dorë. Çfarëdo qoftë.
B. Fund të gjerë, të kombinuar me pulovër dy numra më të madh.
C. Xhinse dhe një këmishë të gjatë.
5. Në cilin prej këtyre kombinimeve ndjeheni më komodë?
А. Me të brendshme.
B. Në këmisha (triko) të verës dhe fustan me rripa.
C. E mbuluar plotësisht me veshje dimri.
Pasi të keni zgjidhur testin, shikoni cilët përgjigje dominojnë në numër. Numëroni dhe lexoni rezultatin përkatës:
Më shumë përgjigje nën A
Vajzë plotësisht me vetëbesim
Çdo respekt për stilin dhe qëndrimin. Thjeshtë, dini çfarë është ajo që ju përgjigjet dhe dini si t’i vishni. Jeni unike dhe nuk dëshironi të kopjoni stilin e tjetërkujt, por bëni që të tjerët t’ju kopjojnë ju. Me buzëqeshje të gjerë i pranoni komplimentet, por mos harroni t’i ktheni ato. Do të vërtetoni se nuk jeni “narcis” dhe do t’u lejoni njerëzve rreth jush të kuptojnë edhe bukurinë e brendshme që keni. Vetëm përpara!
Më shumë përgjigje nën B
Vajzë modeste
Edhe pse dukeni veçanërisht e fortë, me stil të ndërtuar, ndërsa megjithatë keni ditë nga ato të këqijat. Kuptohet, askush nuk është i përkryer, e prandaj edhe nuk duhet tepër seriozisht ta kuptoni këtë mungesë të mosbesimit. Vetëm një shëtitje e vogël nëpër qytet, një kafe me shoqet apo vallëzim para pasqyrës me muzikën e preferuar mundet menjëherë ta përmirësojnë situatën dhe ta kthejnë vetëbesimin në nivel të dëshiruar.
Më shum përgjigje nën C
E turpshme dhe e vetmuar
Pse jeni kaq e ashpër me veten tuaj? Në çdo moment do të mund të bëni listën e punëve që menjëherë doni t‘i ndryshoni. Kuptohet, kilogramët, modeli i flokëve dhe stili mund të ndryshohen, por është i rëndësishëm ndryshimi i qëndrimit. Sigurisht ka edhe atribute me të cilët mund të lavdëroheni, prandaj mësoni që fillimisht t’i çmoni ato. Qëndrimi pozitiv është hapi i parë dhe më i rëndësishëm drejt vetëbesimit. Mbajeni gjithmonë me veten!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj? Empty Re: Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj?

Mesazh nga Klio Wed 11 Jan 2012 - 8:58

Më shumë përgjigje nën B
Vajzë modeste
Edhe pse dukeni veçanërisht e fortë, me stil të ndërtuar, ndërsa megjithatë keni ditë nga ato të këqijat. Kuptohet, askush nuk është i përkryer, e prandaj edhe nuk duhet tepër seriozisht ta kuptoni këtë mungesë të mosbesimit. Vetëm një shëtitje e vogël nëpër qytet, një kafe me shoqet apo vallëzim para pasqyrës me muzikën e preferuar mundet menjëherë ta përmirësojnë situatën dhe ta kthejnë vetëbesimin në nivel të dëshiruar.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj? Empty Re: Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj?

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:24

Dal me shume tek c,e jane te verteta ato qe thuhen siper.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj? Empty Re: Test: A jeni të kënaqura me pamjen tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi