Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo?

3 posters

Shko poshtë

Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo? Empty Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 13 Jan 2012 - 6:33

Te gjitheve na ndodh qe dikujt duam ti themi shume gjera,por kurre nuk e arrijme kete gje. Si mendoni ju, pse ndodh kjo? Mos ndoshta kemi frike nga reagimi i tjetrit? Apo kemi frike te shprehim ate cfare ndjejme se ndoshta ne kete rast behemi shume trasparente? Mos ndoshta eshte me mire keshtu, te mos ja thuash te gjitha dikujt???


Diskutim te mbare.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo? Empty Re: Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo?

Mesazh nga Anakonda Thu 26 Jan 2012 - 1:32

Ne te shumten e rasteve nuk dua qe tua them te tjereve akoma pa i njohur dhe nuk dua te arrij ne konkluzione te gabuara,pasi mund te pendohem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo? Empty Re: Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo?

Mesazh nga Arabela Thu 26 Jan 2012 - 1:35

,,une do shprehesha vetem aty ku besoj,,,ku e di qe me do dhe respekto sinqerisht,,,dhe ma do te miren,,,mund te jete nga familja ose shoqeria,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo? Empty Re: Shume gjera nuk ti kam thene kurre!! - Pse ndodh kjo?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi