Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $

5 posters

Shko poshtë

Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ Empty Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 19 Jan 2012 - 2:48

Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ MsusiindianNjë mësues nga India mori tronditjen më të madhe të jetë kur kontrollojë llogarinë e tij bankare on line dhe pas se kishte 9.8 miliard dollarë. Parijat Saha priste që balanca e tij të ishte 200 dollarë dhe nuk mund tu besonte syve kur pa në bankomat se kishte një miliarder, të paktën në letër.

I ndershmi Saha ka shkuar në Bankën Qendrore të Indisë për të rregulluar këtë problem. Zyrtarët e bankës nuk e kanë komentuar ngjarjen por ende nuk dihet burimi i kësaj shume dhe se shuma nuk mund të tërhiqet mbrapsht.

Pagesa mujore e Sahas është 700 dollarë në muaj por llogaria e tij është 9.8 miliard dollarë afërsisht sa buxheti i Indisë për arsimin (11.5 miliard dollarë).
“Të shtunën në mëngjes kur po kontrolloj llogarinë e kursimeve prisja që të shihja rreth 200 dollarë”, është shprehur Saha që jeton në Balurghat.

Kur ka parë se në llogari kishte miliarda ka mbetur i shokuar. “I telefonova një shoku dhe po bëja shaka me atë se mos banka është tejmbushur me para dhe një pjesë është derdhur në llogarinë time”.

Banka ende nuk ka dhënë një shpjegim se çfarë ka ndodhur ndërsa Saha ka tërhequr shumën prej 200 dollarë, të cilat beson se janë të vetat. “Të paktën mora paratë e mija dhe nuk e di edhe për sa kohë do të më duhet të mbajë në llogari këtë shumë kaq të madhe”.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ Empty Re: Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $

Mesazh nga Ariel Thu 19 Jan 2012 - 4:23

Edhe shonc...edhe bela...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ Empty Re: Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $

Mesazh nga Daku Thu 19 Jan 2012 - 8:28

Sdo i terhiqte dote se te denojne atje
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ Empty Re: Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $

Mesazh nga dajti modh Thu 19 Jan 2012 - 8:32

me ka ndodh dhe muve nje dicka e tille para ca kohesh.. me iku petlla nga nje gabim qe beri banga ketu dhe me 10 fishoi leket ..
shkoja dhe e pashe nja tre dite me rralle ..
pastaj bona i kerkese ne bange ... me thane thenks ..dhe rregulluan shumen ..
a se harrova me bone vip ke kjo bange [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ Empty Re: Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 0:40

nga njona an keq,tjetra mire.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $ Empty Re: Mësuesi indian ka gabimisht në llogari 9.8 miliard $

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi