Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Ndryshoi notat në regjistër, arrestohet mësuesi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Ndryshoi notat në regjistër, arrestohet mësuesi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndryshoi notat në regjistër, arrestohet mësuesi

Shko poshtë

 Ndryshoi notat në regjistër, arrestohet mësuesi Empty Ndryshoi notat në regjistër, arrestohet mësuesi

Mesazh nga An0nim Tue 11 Jun 2013 - 2:47

Mësuesi i një shkolle 9-vjeçare ka abuzuar me detyrën duke ndëryrë në regjistrat e kësaj shkolle.

Burimet thanë për alb-observer.com se Gjergji Feto, 41 vjec, banues ne lagjen 15 në Korcë, mësues i “Edukimit muzikor” në shkollën 9-vjecare ne fshatin Vashtemi – Korcë, u arrestua pas kallëzimit të bërë nga drejtori i shkollës, i cili deklaroi në polici se ka konstatuar ndërhyrjen në regjistrat e dy klasave të 9 – të, për korrigjimin e notave te tre nxënësve.
sakaq, prokuroria ka nisur hetimet e mëtejshme të kësaj ngjareje./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi