Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke

3 posters

Shko poshtë

Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke Empty Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 25 Jan 2012 - 10:32

Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke Plumb-kafkaRevista mjeksore New England Journal of Medicine ka publikuar sot radiografite e kokes se nje njeriu, i cii kur ishte tre vjec, sot eshte 85 vjec, u qellua aksidentalisht ne koke me nje plumb pistolete nga vellai i tij i madh.

Plumbi 1,2-0,7 inc,hyri perms hundes se tij dhe i ra te fiket. Per 82 vjet edhe pse ka nje plumb ne kafke ai ka patur nje jete normale.
Burri, identiteti i te cilit nuk eshte zbuluar, humbi ndjenjat dhe u zgjua pas disa oresh, me pas ka marre veten pa asnje ndihme mjeksore.

Ai u be nje inxhinier i suksesshem dhe gjithashtu kishte nje njohje te rendesishme nga autoritetet e Bashkimit Sovjetik.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke Empty Re: Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke

Mesazh nga Ariel Thu 26 Jan 2012 - 9:19

Ktij i them shanc une.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke Empty Re: Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 0:30

ky po qe paska fat.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke Empty Re: Burri jeton prej 82 vitesh me nje plumb ne kafke

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi