Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)

2 posters

Shko poshtë

Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   Empty Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)

Mesazh nga Emona Thu 2 Feb 2012 - 8:38

Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   20120202154324737


Pas “goditjes” që morri Bregu Perëndimor nga lajmi se Nicole Scherzinger nuk do jetë më pjesë e “X Factor”, këngëtarja u pa në Aeroportin e Los Angelos.

Ylli i “Don’t Cha” deklaroi se e la show programin për zbulimin e talenteve, me arsyetimin e përkushtimit të madh që ka në këtë kohë, në drejtim të karrierës së saj si solo artiste.

Më vonë gjatë muajit, Nicole do të ketë disa koncerte në Evropë, përfshirë shtete si Belgjika, Irlanda dhe Anglia.

Ajo ka shkruar në Twitter: “Faleminderit të gjithë fansave të mi për sygjerimet që më kanë dërguar, për atë se cilat këngë ti këndoi në turne”.

Shijoni fotot ku Nicole shihet në LAX Aeroport, pasi fluturoi nga New York. Mbante gjatë gjithë kohës fytyrën e mbuluar me njërën dorë, sikur donte të mos e shihte dikush. /Dukagjini.com
Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   Nicole%20111111Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   Nicole%2022222222222Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   Nicole%203333333333Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   Nicole%204444444444444

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)   Empty Re: Nicole "zihet" në LAX Aeroport (foto)

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 3:38

E paskan tmerruar te shkreten.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi