Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bën Pompa Vetëm Me 2 Gishta  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bën Pompa Vetëm Me 2 Gishta  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bën Pompa Vetëm Me 2 Gishta

2 posters

Shko poshtë

Bën Pompa Vetëm Me 2 Gishta  Empty Bën Pompa Vetëm Me 2 Gishta

Mesazh nga Emona Tue 7 Feb 2012 - 23:55

Bën Pompa Vetëm Me 2 Gishta  Pompa-300x225

Një masazhator nga provinca Anhui të Kinës, ditëve të fundit është bërë shumë i famshëm me aftësinë e tij për të bërë pompa, vetëm me dy gishta. Në këtë formë Uang Dezhi, i njohur edhe si Bravo, është në rrugë të drejtë që të vendos një rekord të ri. Ai ka thënë se gishtat e njeriut mund të bartin afër 5 deri në 10 kilogramë, por të tijat 35 deri 40 kilogramë. Uang, i cili është menaxher i një qendre masazhi në qytetin Haozhou, tha se e gjithë fuqia e tij vjen nga seancat e përditshme të masazhit


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bën Pompa Vetëm Me 2 Gishta  Empty Re: Bën Pompa Vetëm Me 2 Gishta

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 7:41

sa mire nuk u lodhka dhe aq shume.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi