Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina Zeqiri Dhe Ledri Vulaj Në Një Lidhje Dashurie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina Zeqiri Dhe Ledri Vulaj Në Një Lidhje Dashurie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina Zeqiri Dhe Ledri Vulaj Në Një Lidhje Dashurie

2 posters

Shko poshtë

Dafina Zeqiri Dhe Ledri Vulaj Në Një Lidhje Dashurie Empty Dafina Zeqiri Dhe Ledri Vulaj Në Një Lidhje Dashurie

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 10 Feb 2012 - 9:30

Ky është thashethemi më i fundit, që po qarkullon prej pak ditësh në showbizin shqiptar. Fillimisht shkak për lindjen e një thashetheme të tillë janë bërë dy foto që Ledri dhe Dafina kanë publikuar nëpër faqet e tyre personale në Twitter dhe Facebook.Gjithashtu kohët e fundit, ata janë parë gjithnjë e më shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke dalë mbrëmjeve bashkë, edhe pse në shoqërinë e miqve të tjerë, megjithatë është fare e lehtë të kuptohet që midis tyre ka dicka më shumë dhe që nuk bëhet thjesht fjalë për një miqesi. Të gjithë ata që i njohin thonë se nuk do të vonojë momenti kur lidhja e tyre të bëhet publike dhe të dy të pranojnë që janë sëbashku, pasi duket se kanë vërtetë ndjenjë për njëri-tjetrin aq sa e kanë të vështirë ta mbajnë të fshehur.Dafina sapo është ndarë nga lidhja e saj katër vjecarë me të fejuarin Krenar Cocaj, ndërsa Ledri është përfolur vazhdimisht për lidhje të ndryshme me personazhe të njohura dhe të panjohura, por që pas ndarjes me Tunën, nuk ka patur ndonjë lidhje tjetër serioze që të zgjasë në kohë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dafina Zeqiri Dhe Ledri Vulaj Në Një Lidhje Dashurie Empty Re: Dafina Zeqiri Dhe Ledri Vulaj Në Një Lidhje Dashurie

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 19:37

E meriton pasi kjo kengetare eshte nje engjell i vertete.Dhe un prandaj e adhuroj dhe eshte kengetarja ime preferuar.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi