Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klodi i përgjigjet Arbanës: Mjaft i shfrytëzuat konkurrentët e “Big Brother” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klodi i përgjigjet Arbanës: Mjaft i shfrytëzuat konkurrentët e “Big Brother” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klodi i përgjigjet Arbanës: Mjaft i shfrytëzuat konkurrentët e “Big Brother”

2 posters

Shko poshtë

Klodi i përgjigjet Arbanës: Mjaft i shfrytëzuat konkurrentët e “Big Brother” Empty Klodi i përgjigjet Arbanës: Mjaft i shfrytëzuat konkurrentët e “Big Brother”

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 25 Feb 2012 - 4:10

Ka mjaftuar një intervistë e moderatores Arbana Osmani për ish konkurrentët e Big Brother Albania, e cila çoi në zemërimin e këtyre të fundit. Për herë të parë Osmani ka shprehur preferencat e saj për ish -konkurrentët e Big Brother Albania, por nuk ka ngurruar të flas edhe për ata që i duken antipatikë.Personazhi më antipatik në sytë e saj, është Klodi, djali shqiptar nga Lezha që e deklaroi hapur homoseksualitetin e tij, brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.I menjëhershëm ka qënë reagimi i Klodit. Në profilin e tij në Facebook, Klodi thotë së Arbana është mësuar ti shfrytëzoj njerëzit.
“Arbana Osmani. dikund ka lenë një intervistë që unë Klodi si jam mirënjohes kësaj zonje. Se përse se di, por i them kësaj zonje mos më ngatërro me veten tënde moj vajzë, sepse ti je mësuar ti shfrytëzosh njerëzit”.
Ai thotë se, Osmani i ka kërkuar të punojnë bashkë për tre muaj në Top Albania Radio dhe akoma nuk e ka paguar. “Erdhe më kërkove sapo dola nga bigu dhe unë me sakrificat e mia e me besimin tek ty erdha çdo të martë, dhe ti apo shokët e tu të Topit akoma s’më keni paguar”, shprehet Klodi.
Ai shton më tej se, “ duhet t’iu vij turp që shfytëzoni njerëzit dhe ankoheni. Përse jua jepni kontratën 18 muaj? Që ti bëni si top ti shfrytëzoni pa pagesa ku e kur t’iu dojë qejfi ju? Harroje goce se si bëhem zotit servil e jo ty apo ndonjë moderatori, ju dini vetëm të shfrytëzoni dhe jo me tepër. Është koha ti paguani pjesëmarrsit e këtij shoë, siç bën gjithë bota e jo si ti shfrytëzoni i përdorni dhe pastaj dhe i shani…..Turp të të vij.
Në të njëjtën linjë ka qënë edhe Tatjana ish konkurrente e Big Brother 3, në një prononcim për Shqiptarja.com Tatjana thotë se ajo nuk e vlerëson Arbanën as si person as si prezantuese. ‘Mua nuk më intereson se çfarë thotë ajo. Por ta di mirë që nëse ajo nuk na vlerëson ne, as ne (ose unë të paktën), nuk e vlerësoj atë as si person as si prezantuese.
Duke u ndalur tek deklarata e Arbanës për Klodin, Tatjana thotë që ato nuk janë aspak të vërteta. “Ajo thotë për Klodin që është mendjemadh, por që në fakt nuk është aspak e vërtet”. Sipas Tatjanës Arbana nuk duhet të flas për dashuri false sepse ai vet si program është një farsë. Nuk e kuptojë sesi ajo mund të flasë për dashuri false. Kur bën edhe ajo si kur programi është i vërtet! Para së gjithash janë ata farsë, çfarë po presin nga konkurrentët. Gazeta Shqiptarja
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klodi i përgjigjet Arbanës: Mjaft i shfrytëzuat konkurrentët e “Big Brother” Empty Re: Klodi i përgjigjet Arbanës: Mjaft i shfrytëzuat konkurrentët e “Big Brother”

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 18:30

Eu edhe ketyre si nuk u mbyllet goja.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi