Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Valton Krasniqi shtrohet në spital People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Valton Krasniqi shtrohet në spital People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valton Krasniqi shtrohet në spital

2 posters

Shko poshtë

Valton Krasniqi shtrohet në spital Empty Valton Krasniqi shtrohet në spital

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 28 Feb 2012 - 13:01

Këngëtari i njohur Valton Krasniqi javës që kaloi ka anuluar të gjitha aktivitetet muzikore, duke u vendosur në një spital të Zvicrës për shërim, pas një infektimi që ai ka pësuar nga virusi i gripit dhe i ftohti polar që përfshiu një pjesë të madhe të Europës.Valtoni përveç koncerteve dhe aktiviteteve të tjera muzikore të cilat i ka pasur, ka shtyrë edhe lançimin e klipit të fundit të cilin e kishte realizuar gjatë muajit që kaloi dhe që i kishte kushtuar më shumë se 10 mijë euro, ”Mister superfly”.Këngëtari është ende nën trajtimin e mjekëve në spitalin “Universitet BS” të Bazelit, ku së shpejti pritet të shërohet dhe të vazhdojë me koncerte dhe mbrëmje muzikore, të cilat i ka lënë më gjysmë për shkak të shtrimit në spital.MAPO ka siguruar edhe fotot e para në spital të këngëtarit teksa ka qenë duke marrë infuzione. Pas këngëve “Did you know & One day”, këngë që korrën një sukses shumë të madh nëpër top-listat europiane, Valton Krasniqi në një intervistë iu kishte premtuar simpatizuesve të tij që së shpejti do të realizojë një videoklip i cili do të prodhohet në Kosovë.
Ashtu siç kishte premtuar, Valtoni pas shumë ofertave për realizimin e klipeve kishte zgjedhur Kosovën dhe kompaninë “Imagine” për realizimin e këtij projekti, siç e quan ai ‘gjigant’ shkruan gazeta Mapo.
Kjo kompani sipas këngëtarit, e para në vend ofroi që të përmbushë kërkesat e Valtonit dhe të xhirohet me kamera filmike dhe ndriçim profesional IM, të cilët e përdorin në videoklipe këngëtarë të huaj si Lady Gaga, Jenifer Lopez etj.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Valton Krasniqi shtrohet në spital Empty Re: Valton Krasniqi shtrohet në spital

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Feb 2012 - 18:15

Te kaluara dhe ta mbaje veten sa me mire se nuk eshte femije.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi