Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të shesim marijuanë për të luftuar krizën ekonomike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të shesim marijuanë për të luftuar krizën ekonomike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të shesim marijuanë për të luftuar krizën ekonomike

2 posters

Shko poshtë

Të shesim marijuanë për të luftuar krizën ekonomike Empty Të shesim marijuanë për të luftuar krizën ekonomike

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Mar 2012 - 4:03

Të shesim marijuanë për të luftuar krizën ekonomike Marjiuhane-noaRasquera, 2 Mars 2012, NOA - Banorët e Rasquera, një fshat spanjoll në veri-lindje të katalonjës duhet thënë se po e vuajnë rëndë krizën financiare.

Për të luftuar këtë periudhë është premtuar se do të mbillet dhe shitet marijuanë.

Edhe pse qeveria e ka shpallur si ilegal një projekt të tillë, komuna e Rasquera e ka aprovuar këtë propozim me 4 vota pro dhe 3 kundër.

Ideja konsiston fillimisht në marrjen së terreneve të qytetarëve, që do të huazohen ose do të jepen me qira.

Më tej do të krijohet një kompani për menaxhimin e fushave, e cila frytin do ua shesë një organizate për tymosjen e marijuanës me selinë qendrore në Barcelonë.

Ligji spanjoll lejon konsumimin në privatësi të kësaj lloj droge dhe në një sasi tepër të vogël.

Mbjellja dhe shitja e marijuanës në këtë vend duhet theksuar se është diçka ilegale.

r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të shesim marijuanë për të luftuar krizën ekonomike Empty Re: Të shesim marijuanë për të luftuar krizën ekonomike

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 18:18

Kjo po qe eshte dalje nga kriza ekonomike.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi