Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit

2 posters

Shko poshtë

Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit Empty Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Mar 2012 - 12:33

Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit Kali-300x214Nicole Graham bashkë me vajzën Paris nga Melbourni i Australisë kishin planifikuar të kalonin një pasdreke të bukur duke kalëruar buzë detit.

Por ky plan i bukur, është kthyer në ankth kur kali i tyre fundoset në baltë bashkë me ta.

E, për të shpëtuar Nicole-n dhe kalin e quajtur Astro në ndihmë kanë ardhur zjarrfiksat të cilët kanë mundësuar daljen nga balta e kalit.

Frika se kali i saj do të fundosej pasi niveli i detit rritet në darkë, ka bërë që Nicole të mos i ndahej kalit për asnjë moment, duke rrezikuar edhe shëndetin e saj.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit Empty Re: Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 18:13

E shume njerez i duan kafshet dhe cfare nuk po bejne per ta.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi