Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk Me Pelqen Kur .

+7
Emona
Єямєℓiиdå
Arabela
era85
Poeti Dhimbjes
Anakonda
WebMaster
11 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 Empty Nuk Me Pelqen Kur .

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Mar 2012 - 20:22

First topic message reminder :

Filloni Me Fjalen ...Nuk me pelqen kur..

Nuk me pelqen kur njerezit flasin kot kur se njohin personin.

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 Empty Re: Nuk Me Pelqen Kur .

Mesazh nga WebMaster Mon 14 May 2012 - 23:23

NUK ME PELQEJNE NJEREZIT ME DY FYTYRA GJE QE I KANQELOJ NGA JETA IME celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 Empty Re: Nuk Me Pelqen Kur .

Mesazh nga Labja Mon 14 May 2012 - 23:24

kur me keqkuptojn
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 Empty Re: Nuk Me Pelqen Kur .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 14 May 2012 - 23:43

Paragjykojne kot
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 Empty Re: Nuk Me Pelqen Kur .

Mesazh nga WebMaster Mon 14 May 2012 - 23:58

Kur i bej gjerat edhe sme dalin mire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 Empty Re: Nuk Me Pelqen Kur .

Mesazh nga Anakonda Tue 15 May 2012 - 18:34

flasin pa lidhje;e flassin kur un e kam mendjen diku tjeter

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk Me Pelqen Kur . - Faqe 2 Empty Re: Nuk Me Pelqen Kur .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi