Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lidhja e Përsosur! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lidhja e Përsosur! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lidhja e Përsosur!

2 posters

Shko poshtë

Lidhja e Përsosur! Empty Lidhja e Përsosur!

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 3 Mar 2012 - 4:00

Lidhja e Përsosur! TradhetiaMeshkujt i pëlqejnë femrat e sinqerta, gjeni mënyrën dhe kohën e duhur për t’i shprehur atij çfarë ju shqetëson në të vërtetë Bëhuni e bukur vetëm për të; nëse dukeni seksi do të kuptoni se mashkulli juaj do të ndihet shumë mirë që ka përkrah një femër si ju.
Lëreni atë të shpenzojë kohë me miqtë e tij; nëse ai ka dalë mos u bëni e bezdisshme duke e kërkuar çdo dhjetë minuta në celular! Ai ka nevojë për hapësirën e tij.
Bëjini komplimente shpesh; edhe pse mashkulli nuk i kushton shumë rëndësi aparencës, atij gjithmonë i bëhet qejfi nëse i afroheni tek veshi dhe me zë të lehtë i pëshpëritni se duket këndshëm sot.
Gjatë një grindjeje duhet të mësoni të tërhiqeni dhe të tregoni se respekti është një ndër cilësitë më të mira që mund të keni ju ndaj partnerit tuaj. Edhe pse ai mund të jetë gabim me bindjet e tij, duhet të arrini të kuptoni se kur është koha që të tërhiqeni nga vërejtjet që mund të keni karshi tij.

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lidhja e Përsosur! Empty Re: Lidhja e Përsosur!

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Nov 2012 - 4:51

perderisa njeryit sjan perfekt besoj se smund te ket as lidhje te persosur
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi