Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët?

3 posters

Shko poshtë

Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët? Empty Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët?

Mesazh nga Binni Sat 3 Mar 2012 - 7:59

Një vajzë seks simbol që deri tani nuk po i lëshon rrugë askujt. Publiku ka të ngulitur fort në mendjen e tij imazhet e saj superseksi dhe duket se asgjë nuk mund t’i bindë për të kundërtën. Dhe në fakt kanë të drejtë, sepse Çiljeta është një vajzë e bukur e që mbi të gjitha në skenë di të të dhurojë spektakël falë performancave të saj.
Por ka edhe një pjesë tjetër që ia vlen ta komentojmë, është ajo pjesë njerëzore së cilës nuk i shpëton askush, as ato që ne i quajmë seks simbol. E kemi fjalën për defektet e njeriut, ato që ne ia shohim për ditë njëri-tjetrit, dhe aspak atyre që na shfaqen si ikona në foto revistash dhe gazetash.
Dhe nëse duam t’i shohim këto personazhe pa prekje fotoshopi, aparati i paparacit mbetet më i vërteti në botë. Siç mund ta shikoni edhe në foton e Çiljetës të publikuar këtu lart, vajza bukuroshe të cilën sidomos publiku mashkullor e adhuron për gjoksin e saj të bëshëm, këtë pjesë nuk është se e ka shumë qejf. Madje, ajo ka pohuar se ka dëshirë ta zvogëlojë, por pasi të bëhet nënë. Kjo foto na bën që t’i japim plotësisht të drejtë, sepse ndodh që edhe gjoksi të të kthehet në një barrë të rëndë.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët? Empty Re: Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët?

Mesazh nga dajti modh Sat 3 Mar 2012 - 16:42

i ka mbledh pd te gjithe prostitutat e SHqiperise
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët? Empty Re: Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët?

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 19:27

i ka lene te gjitha tek ura thuaj cfare te duash ti.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët? Empty Re: Gjoksi i Çiljetës, arma e saj e fortë apo pika e saj e dobët?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi