Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skillz dhe Dafina dështim në Malmo, 250 bileta të shitura People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skillz dhe Dafina dështim në Malmo, 250 bileta të shitura People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skillz dhe Dafina dështim në Malmo, 250 bileta të shitura

2 posters

Shko poshtë

Skillz dhe Dafina dështim në Malmo, 250 bileta të shitura Empty Skillz dhe Dafina dështim në Malmo, 250 bileta të shitura

Mesazh nga Binni Sat 3 Mar 2012 - 8:03

I paralajmëruar si një mega koncert që për herë të parë performonin bashkë grupi Skillz dhe Dafina Zeqiri në Malmo të Suedisë, vend ku ka banuar për vite këngëtarja Zeqiri me familjen e saj, si duket nuk ka kaluar ashtu siç e kishin paralajmëruar dhe parashikuar as organizatorët, por as vetë këngëtarët.
Siç mësojmë nga burime të sigurta në Suedi, vendi ku Dafina ka banuar për shumë vite, nuk e kishte mirëpritur si duhet këngëtaren. Në koncert nuk kishte pasur më shumë se 250 bileta të shitura, edhe pse bëhet fjalë për një këngëtare shumë të njohur, si dhe një rep grup shumë të pëlqyer, ndërsa vetëm në Suedi thuhet se jetojnë më shumë se 15 mijë shqiptarë
Ende askush nuk mund ta besojë këtë fiasko që kishte pësuar Dafina dhe Skillz, por nuk besohet që në një vend ku ke jetuar për vite të tëra dhe në fund shqiptarët të mos të duan!? Kjo sigurisht është e pabesueshme. Vendi ku është mbajtur koncerti kishte kapacitet të lartë, ndërsa ishte lëshuar me qira atë natë për dy organizatorët të cilët ishin kujdesur në maksimum, por që mbrëmja kishte kaluar suazat e asaj e kjo nuk ishte paramenduar.
Disa nga organizatorët e koncerteve atje pohojnë me shumë bindje se Dafina dhe Ledri janë në lidhje, dhe se reperi i kishte blerë dhuratë asaj një papagall për Ditën e të dashuruarve. Disa të tjerë thonë që ajo edhe një vit do të harrohet!
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Skillz dhe Dafina dështim në Malmo, 250 bileta të shitura Empty Re: Skillz dhe Dafina dështim në Malmo, 250 bileta të shitura

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 19:28

me vjen shum keq,por e ka fajin tjeter kush per kete gje jo keta te dy.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi