Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më i gjerë se i gjatë, mes një të dashure dhe tortës… zgjedh tortën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më i gjerë se i gjatë, mes një të dashure dhe tortës… zgjedh tortën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më i gjerë se i gjatë, mes një të dashure dhe tortës… zgjedh tortën

2 posters

Shko poshtë

Më i gjerë se i gjatë, mes një të dashure dhe tortës… zgjedh tortën Empty Më i gjerë se i gjatë, mes një të dashure dhe tortës… zgjedh tortën

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 8 Mar 2012 - 6:13

Më i gjerë se i gjatë, mes një të dashure dhe tortës… zgjedh tortën Wpid-Rob-has-managed-to-lose-2st-and-shed-10inches-from-his-waist-since-filming-a-Channel-4-show-300x243Një i ri i pasionuar pas ushqimit ka ngrënë kaq shumë biskota dhe pasta, sa ka arritur të duket tani si një njeri-top. Rob Gillet, 25 vjeç, është 1.62 m i gjatë, por belin, në mënyrë të pabesueshme e ka 1.97 m. Njeriu 205 kg është paralajmëruar se mund të vdesë nëse nuk nis të bjerë nga pesha. Robi tha për “Daily Mail” se ai është i pasionuar pas pijeve të ëmbla me gaz e tortave dhe konsumon rreth 7.000 kalori në ditë, pothuajse trefishi i rekomanduar për një njeri. “Jam i tërhequr nga ëmbëlsirat, çokollatat, biskotat dhe tortat. Nuk më pëlqen ajo që shikoj kur jam para pasqyrës por kur shoh ushqim, unë dua patjetër ta ha atë. Dhe ha, ha, ha”, tha Robi. Ai pranoi se mezi fle gjumë, dëshiron shumë që të ketë një të dashur, të ketë mundësi të veshë rroba të modës dhe të ulet në bar me shokët e tij, por përsëri refuzon të lërë ëmbëlsirat. Mes një të dashure dhe tortës, ai zgjedh tortën. Robi nga Bridgend, Sauth Uejls, fajëson gjyshen e tij që e ka ushqyer që kur ishte i vogël.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më i gjerë se i gjatë, mes një të dashure dhe tortës… zgjedh tortën Empty Re: Më i gjerë se i gjatë, mes një të dashure dhe tortës… zgjedh tortën

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Mar 2012 - 18:53

cfare zgjedhjesh kan disa............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi