Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet

2 posters

Shko poshtë

Jemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet Empty Jemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 11 Mar 2012 - 9:48

Jemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet Jemi-duke-u-rrezuar-bertiste-nje-grua-ne-avion-fluturimi-anullohetJemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet Jemi-duke-u-rrezuar-bertiste-nje-grua-ne-avion-fluturimi-anullohet-2Një Airlines Amerikan është shtyrë për arsye se një ngjarje e tmerrshme që kishte terrorizuar të gjithë pasagjerët kishte ndodhur në aeroplan.

Në momentin që sa do të ngrihej aeroplani një grua e vjetër, ka filluar të lëshojë klithma çjerrëse në adresë të sistemit dhe pasigurisë së avionit ashtu si njëlloj në sulmet e 11 shtatorit.
Fluturimi 2332 u ndërpre për hir të situatës panik që u krijua.
Udhëtarët e klasit të parë ndihmuan ekuipazhin e kabinës në qetësimin e kësaj mjekeje veterane, pasi ajo filloi të klithte me britma çjerrëse se ajo nuk ishte përgjegjëse për përplasjen dhe rrëzimin e avionit dhe sepse nuk mund të ndihmojë pasi në avion nuk ka akull të mjaftueshëm, shprehen pasagjerët në avion.
Gjithashtu një tjetër mjeke filloi të fliste për falimentimin e kompanisë America Airlines duke thënë gjëra që nuk ishin dëgjuar më parë.
Fluturimi u anullua derisa aeroplani u kthye perseri në portën e tij ku të 2 -ja të sëmurat u morën nga policia, dhe madje njëra vazhdonte të bërtiste edhe pse ishte në duart e policisë. Të dyja u shoqëruan për në spitalin psikiatrik.

Pak më vonë pasi dhe personeli i fluturimit u ndërua, fluturimi vazhdoi normalisht, por pasagjerët shprehen të shqetësuar dhe nuk mund të harronin britmat e saj.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet Empty Re: Jemi duke u rrëzuar bërtiste një grua në avion. Fluturimi anullohet

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Mar 2012 - 18:48

per nje person ndalet avioni.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi