Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto

2 posters

Shko poshtë

Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto Empty Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 12 Mar 2012 - 9:16

Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto Thumbnail.php?file=familja_e_madhe_me_18_femije_546287607Ka lindur 18 fëmijë normalë dhe po vazhdon të zmadhojë familjen.

Për shumë njerëz ky numër fëmijësh është i tepërt, por nëna 44-vjeçare nga Tenesi shpreson që zoti ti japë dhe dy fëmijë të tjerë.

"Për mua tani nuk ka më problem nëse jam shtatzënë, apo jo.Unë jam shumë e lumtur kur mbaj në bark një fëmijë", thotë nëna e familjes së madhe.

Nëse sjellin dhe dy fëmijë të tjerë në jetë,ata thyejnë rekordin e familjes më të madhe në botë.Familja e cila mban rekordin deri tani ka 19 fëmijë.

44-vjeçarja Kelly Bates sigurisht që nuk është e lirë që dhe ajo të argëtohet si çdo femër tjetër, sepse ajo shpenzon të gjithë kohën e saj duke u kujdesur për fëmijët.Më e bukura është se Kelly nuk ble rroba për fëmijë e saj, por ajo i qep vetë të gjitha dhe të gjithë fëmijët e 44-vjeçares jetojnë me shëndet të plotë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto Empty Re: Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Mar 2012 - 18:43

duan te bllokojn lagjen keta............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi