Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une Per Ty....

+73
bekimi
Xhan
Shkembi
Anakonda
zymer
Єямєℓiиdå
V-I-P
Aяtємιѕα
tipi engjellor
Dori_sweet
leta
dajti modh
Space
ak-47
Maksi
esmerina
Arabela
kasperi
Poeti Dhimbjes
Gjeto Gjetani
pexha
alketa-fr
albushi
bobi 10
Erza
LaDescarada
Binni
**Jeta**
mentor
Emona
shqiponjia
Polici
NIKO
felix
Alberti
LADY D
Te-Li
ERMAL
Erjona gerl
sycka
koli852
Shaban Cakolli
fidani
Roksana
Gerushi
Vig-ana
krushku
Neta E
gorgona
Gangsta
OLAS
matilde
naploni
Erika
feneri
qershicka
leona
SUZI
dorina
Miti
turkesha
kleopatra
Kavaljeri
jorind
zafina
mela
rifati
miralda
T_o_n_i
WebMaster
Vellai
Gjakush Tana
Aristogata
77 posters

Faqja 11 e 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 14 Sep 2009 - 20:53

First topic message reminder :

une per ty mendoj mire Une Per Ty.... - Faqe 11 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga LaDescarada Fri 26 Mar 2010 - 0:39

une per ty e kom nje ofert [You must be registered and logged in to see this image.]
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Alberti Sat 18 Sep 2010 - 8:46

..jetoj ende.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Emona Sat 18 Sep 2010 - 9:12

Un per ty ..Du me Kcyyy [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga bobi 10 Sat 18 Sep 2010 - 9:15

tregoj historija te nastradin hoxhes :o


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Emona Sat 18 Sep 2010 - 9:16

[smile_1] Un per ty Kom Shum Respekt

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga bobi 10 Sat 18 Sep 2010 - 9:25

them

je mike e mrekullueshme cupe e kosoves Emona


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Aristogata Sat 18 Sep 2010 - 9:26

nje :5454787: :5454787: :5454787:


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga bobi 10 Sat 18 Sep 2010 - 9:27

flas me ore te tera

ne tema qe te pelqejne :roll:


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Aristogata Sat 18 Sep 2010 - 9:28

te shoqeroj ne postime :o :o


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga bobi 10 Sat 18 Sep 2010 - 9:29

hyj serish ne shkolle

me korespodence :o


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 18 Sep 2010 - 9:30

te rrespektoj shum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga bobi 10 Sat 18 Sep 2010 - 9:44

them

prsh


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Alberti Sat 18 Sep 2010 - 9:46

Une per ty jetoj ..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga leona Sat 18 Sep 2010 - 14:26

Un per ty fal jeten
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Emona Mon 20 Sep 2010 - 5:16

bobi 10 shkruajti:them

je mike e mrekullueshme cupe e kosoves Emona

Un per ty T Jap Nje Flm Jeeeeeee Unik Prandaj t'kom mik te nderuar :5454787:


Edituar për herë të fundit nga EmoNa në Mon 20 Sep 2010 - 5:47, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : edit)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga albushi Mon 20 Sep 2010 - 5:43

Une per segion , ha nje :peshkatari: ne helli
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Sep 2010 - 6:48

une per ty vete tani ne dyqanin e cokollatave dhe karrameleve :jastikuuu: akulloree
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Sep 2010 - 6:48

vij atje
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 6:49

rri ketu..
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Sep 2010 - 6:55

beje cmos
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Sep 2010 - 6:56

Un per ty eh shum gjera kisha me te ndjekur ne drejtesin e te shkruarit te thenjeve te tuaja vetem per te dashur ate qe ne duam


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Sep 2010 - 7:01

jam ketu
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Sep 2010 - 7:54

une per ty mendoj mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Sep 2010 - 7:54

Une per ty te gjitha buzuqet do ti shetis haha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Sep 2010 - 7:56

une per ty pjata e lule do ti bej paret ne buzuqe [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 7:56

un per ty jetoj..
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Sep 2010 - 7:58

une per ty flas gjithmone
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 7:59

un per tyy buzqeshi..
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Sep 2010 - 8:00

une per ty rri ketu te bej shoqeri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga pexha Mon 20 Sep 2010 - 9:09

une per ty kendoje live
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Feb 2011 - 17:10

Jam shok. rrespekte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Feb 2011 - 19:40

them urimin e nje dite te mbare dhe te bukur duhaniiiii duhaniiiii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 3 Feb 2011 - 20:52

....them te arrish piedestalin e deshiruar..... 000000000
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 5 Feb 2011 - 1:45

...kam rrespekt.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga kasperi Fri 5 Aug 2011 - 2:46

Une per ty e ujiti nje lule
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Arabela Fri 5 Aug 2011 - 2:55

,,sjell nje gote te ftohte uje,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga esmerina Sat 6 Aug 2011 - 5:54

th_chocolate te sjell keto si fillim
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga kasperi Sat 6 Aug 2011 - 5:56

UNE PER TY KAME RESPEKT
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga esmerina Sat 6 Aug 2011 - 5:57

edhe une te njejten gje ,,mendoj ta fitoj ketu mes jush
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga bobi 10 Sat 6 Aug 2011 - 6:53

E pi nje gote vere

une per ty e bej dolline[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 11 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi