Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une Per Ty....

+73
bekimi
Xhan
Shkembi
Anakonda
zymer
Єямєℓiиdå
V-I-P
Aяtємιѕα
tipi engjellor
Dori_sweet
leta
dajti modh
Space
ak-47
Maksi
esmerina
Arabela
kasperi
Poeti Dhimbjes
Gjeto Gjetani
pexha
alketa-fr
albushi
bobi 10
Erza
LaDescarada
Binni
**Jeta**
mentor
Emona
shqiponjia
Polici
NIKO
felix
Alberti
LADY D
Te-Li
ERMAL
Erjona gerl
sycka
koli852
Shaban Cakolli
fidani
Roksana
Gerushi
Vig-ana
krushku
Neta E
gorgona
Gangsta
OLAS
matilde
naploni
Erika
feneri
qershicka
leona
SUZI
dorina
Miti
turkesha
kleopatra
Kavaljeri
jorind
zafina
mela
rifati
miralda
T_o_n_i
WebMaster
Vellai
Gjakush Tana
Aristogata
77 posters

Faqja 1 e 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 14 Sep 2009 - 20:53

une per ty mendoj mire Une Per Ty.... Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Aristogata Mon 14 Sep 2009 - 22:16

un per ty te kam motrushe te mir


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 14 Sep 2009 - 22:36

une per ty kam respekt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 0:38

pij nje rebull
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 1:14

un per ty kam respekt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 1:17

une per ty do pim kafe kur te vish bashk
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 15 Sep 2009 - 2:27

Une per ty kam porositur nje dhurate dhe do te ta jap kur te vij momenti!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 2:41

une per ty do shkoj ne teater
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 15 Sep 2009 - 2:42

Une per Ty do te shkoj ne Dramë te Teatri!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 2:43

une per ty drej e ne llap hahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 15 Sep 2009 - 2:44

Une per Ty ne Germiiiiiiiiiiiii
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 2:45

une per ty ne rugov
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 19:21

une per ty kam respekte dhe do kem Une Per Ty.... 916881
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 20:29

KAM RESPEKT
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Aristogata Tue 15 Sep 2009 - 21:44

kam shum konsiderat


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Sep 2009 - 22:44

???????????
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 21:49

une per ty???'po vuaj,ti e di shum mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 23:37

UNE PER TY JETOJ
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vellai Fri 18 Sep 2009 - 23:52

une per TY nuk vdes ne qofte se TI vdes per mua [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 23:54

une per ty behem perkthyese ANGLISHT-SHQIP Une Per Ty.... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vellai Fri 18 Sep 2009 - 23:55

une per ty kush te lendon ,behem vrases
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 23:58

une per ty te kam shum xhan,se je vellai im Une Per Ty.... 917
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vellai Fri 18 Sep 2009 - 23:59

una per ty 1000 [You must be registered and logged in to see this image.] jan shum pak
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 2:32

une per ty do te bej nje kafe se te kam vllaqko
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Sep 2009 - 4:07

un per ty kam shum rrespekt


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 4:25

une per ty kumbare thame Une Per Ty.... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Sep 2009 - 4:28

hahahaha un per ty te bej kunate mi [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 4:29

une per ty qeras nje kafe kur te vish mi Une Per Ty.... Lol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Sep 2009 - 4:29

un per ty bej ban vetem thuaj [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 4:32

une per ty them mos shko ne disko se te hap oreks per ban mi Une Per Ty.... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga T_o_n_i Sat 19 Sep 2009 - 7:23

un per ty duhet te ruhem se te ka marr me sy te mire klea
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga miralda Sat 19 Sep 2009 - 7:24

un per ty ste njoh akoma po nje pershendetje ,,
miralda
miralda
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 35
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 8:38

edhe une nje pershendetje se nuk te njo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga rifati Sat 19 Sep 2009 - 8:39

ha pulen e pjekur >pa pende kuptohet>>>>
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga mela Sat 19 Sep 2009 - 8:48

une per ty kendoj nje konge
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 8:48

une per ty sdi as vet cka bej Une Per Ty.... 672411
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga T_o_n_i Sat 19 Sep 2009 - 8:57

marr nje [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 9:05

per ty po pres ne msn Une Per Ty.... Sleep
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga mela Sat 19 Sep 2009 - 9:06

une per ty kercej
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 9:07

un per ty kerceja me gjith qejf po sdi,kerce ti per mua Une Per Ty.... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi