Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO)

2 posters

Shko poshtë

Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO) Empty Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO)

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 14 Mar 2012 - 7:16

Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO) Xhuxhi-jason-owen-kerkon-te-marre-trofe-ne-bodybuilding-fotoJemi mësuar të shohim çuna të gjatë dhe të fuqishëm në sporte të ndryshme duke përfshirë dhe bodybuilding.

Por Jason, 30 vjeç, nga Mitcham, Surrey, është i vetmi xhuxh le të themi në garat e bodybuilding në Britani.

Ai është mjaft i kënaqur dhe përveç punës që ai kryen për të fituar lekët, ai i nënshtrohet dhe një trajtimi dhe diete të fortë në palestër për të arritur qëllimin e tij duke garuar për bodybuilding.

Jason shpenzon katër orë në ditë duke punuar në afat deri në garat e bodybuilding.

"Njerëzit janë të befasuar gjithmonë nga forca ime edhe pse disa herë ndihem jo mirë që jam xhuxh.
Ai ha 4000 kalori në ditë të pasura në proteina ushqimore dhe duke bërë që të ketë fuqi për muskujt e tij.
Për mëngjes ai ha qull dhe nga gjashtë të bardha veze dhe pastaj ai ha deri në katër vakte pulë, brokoli dhe oriz gjatë gjithë ditës.

Ai në palestër trajtohet si gjithë djemtë e tjerë dhe shpreson që këtë verë të marrë një trofe.

Gjithashtu ai kërkon dhe vëmendjen e femrave, por shprehet pak jo i kënaqur pasi ato duan të dinë për humbjen në peshë.Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO) Jason-owenXhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO) Xhuxhi-jason-owen-kerkon-te-marre-trofe-ne-bodybuilding-foto-2
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO) Empty Re: Xhuxhi Jason Owen,kërkon të marrë trofe në bodybuilding (FOTO)

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 21:01

cfare muskujsh paska.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi