Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se erdhe engjell People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se erdhe engjell People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se erdhe engjell

5 posters

Shko poshtë

mir se erdhe engjell Empty mir se erdhe engjell

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Oct 2009 - 7:57

mir se erdhe engjell ne kete forum te uroj nje argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt e gjith stafi klea love [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe engjell Empty Re: mir se erdhe engjell

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Oct 2009 - 7:59

mire se na erdhe engjellush,ju uroj te kaloni sa me bukur ne mesin tone mir se erdhe engjell 626121 mir se erdhe engjell 626121 mir se erdhe engjell 626121
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe engjell Empty Re: mir se erdhe engjell

Mesazh nga Aristogata Mon 12 Oct 2009 - 8:46

MIR SE ERDHE ENGJELL ,UROJ TJA KALOSH SA ME MIR MES NESH


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe engjell Empty Re: mir se erdhe engjell

Mesazh nga Neta E Tue 13 Oct 2009 - 1:45

Pershendetje ENGJELL
Mire se ke ardh,kaloja bukur mes nesh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe engjell Empty Re: mir se erdhe engjell

Mesazh nga WebMaster Tue 13 Oct 2009 - 4:40

mir se na erdhe shoku te uroj nje argetim te kendshem ne kete forum
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe engjell Empty Re: mir se erdhe engjell

Mesazh nga engjell Tue 13 Oct 2009 - 4:41

mir se te gjeta klea flm shum per kete pritjen tende edhe flm shum nga ju te gjithe uroj edhe un tja kalojme mir se bashku
engjell
engjell
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 109
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe engjell Empty Re: mir se erdhe engjell

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Mar 2012 - 18:15

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne shoqerin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe engjell Empty Re: mir se erdhe engjell

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi