Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

5 posters

Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Sep 2009 - 3:55

MIR SE ERDHET NE SHOQERIN E KETI FORUMI JU UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga engjelli Sun 20 Sep 2009 - 4:49

flm shum klea
engjelli
engjelli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 49
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga mela Sun 20 Sep 2009 - 4:51

mire se erdhe engjelli
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga engjelli Sun 20 Sep 2009 - 4:52

flm mela
engjelli
engjelli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 49
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga SUZI Sun 20 Sep 2009 - 5:07

mirseerdhet [You must be registered and logged in to see this image.]

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga engjelli Sun 20 Sep 2009 - 5:11

flm shum QEXHI
engjelli
engjelli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 49
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga SUZI Sun 20 Sep 2009 - 5:11

engjelli shkruajti:flm shum QEXHI
sps [You must be registered and logged in to see this image.]

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Sep 2009 - 6:35

mir se keni ardh ne forum shpresoj se do kaloni sa me bukur me ne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Mar 2012 - 17:44

miresekeni ardh dhe kalofshi kendshem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL Empty Re: mir se keni ardhur ELUSHE edhe ENGJELL

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi