Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit

3 posters

Shko poshtë

Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit Empty Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 18 Mar 2012 - 6:37

Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit 1172Edhe në varreza. Etja për seks, duket se i ka çuar dy të rinj, mu në kishëzën e vogël që gjendet brenda një varreze në Itali, për të kryer aktin e vjetër sa bota.

Duke lënë gjurmë të shumta, si bishta cigaresh, pluhur të bardhë që dyshohet të jetë drogë si edhe lëngje nga trupi i tyre. Një skenë e neveritshme kjo, siç është cilësuar nga vejusha e cila edhe i ka zbuluar ato.

Zbulimi se dikush kishte pasur marrëdhënie seksuale në kishëzën e familjes së saj, e bëri të ndihet e tmerruar.

Zonja Rita, që çdo mëngjes viziton burrin e saj Zanon Rino, i cili ka vdekur tetë vjet më parë, ndihet e shkatërruar nga e gjithë kjo.

77-vjeçarja rrëfen: “Edhe këtë mëngjes, unë shkova të përshëndes burrin tim. Ai pret për mua çdo ditë dhe unë ndihem mirë kur jam me të. Këtë mëngjes kam ardhur te koshëza pranë varrit të tij dhe kam vënë re derën e saj të hapur.

Hidhërimi im ishte aq i madh kur pashë bishtat e cigareve, pluhurin e bardhë që dukej si mielli. E alarmuar lajmërova rojen e varrezave, i cili i dha gjithçka policisë lokale".
e.t/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit Empty Re: Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit

Mesazh nga Docteur Sun 18 Mar 2012 - 6:38

Gje e bukur.....ndoshta eksituese ka qene per ta
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit Empty Re: Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 2:11

qyqa nje gje teper e tmerrshme.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit Empty Re: Seks në varreza, vejusha zbulon gjurmët te varri i të shoqit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi