Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inis Gjoni hap gjyq për atësinë dhe mbiemrin e vajzës së saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inis Gjoni hap gjyq për atësinë dhe mbiemrin e vajzës së saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inis Gjoni hap gjyq për atësinë dhe mbiemrin e vajzës së saj

2 posters

Shko poshtë

Inis Gjoni hap gjyq për atësinë dhe mbiemrin e vajzës së saj Empty Inis Gjoni hap gjyq për atësinë dhe mbiemrin e vajzës së saj

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 18 Mar 2012 - 13:05

Ka disa muaj që është bërë nënë, ndërkohë që ka vazhduar të jetë shumë diskrete rreth jetës së saj. Por ama një gjë e ka ndarë me publikun. Disa javë më parë, Inis Gjoni pranoi kamerat në dhomën e vajzës së saj Coco Antonel, teksa e motra, edhe ajo shtatzënë, Ingridi, ishte e ftuar te Rudina Magjistari. Por krahas kënaqësisë që i jep ardhja në jetë e vajzës së saj, Inisit këto ditë i duhet të impenjohet edhe me disa procedura gjyqësore. Me datën 12.3.2012, Inis Gjoni, në cilësinë e paditëses, ka depozituar në Gjykatën e Tiranës çështjen me nr. protokolli 9616, ku padit Gjendjen Civile të Njësisë Bashkiake Nr. 7. Lloji i çështjes është “Padi të tjera (çështje familjare)”. Objekt i këtij procesi është vërtetimi i atësisë së fëmijës Coco Antonel Gjoni dhe detyrimi i Zyrës së Gjendjes Civile Nr.7 Tiranë të bëjë regjistrimin e atësisë së fëmijës, i cili të marrë për emër ati atë të babait të saj biologjik, Armando Andoni (Arben Selimi) dhe për mbiemër, atë Andoni. Gjyqtari i çështjes do të jetë Vjosa Zaimi.
Inis Gjoni hap gjyq për atësinë dhe mbiemrin e vajzës së saj Gjyqi-i-inis-gjonit
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inis Gjoni hap gjyq për atësinë dhe mbiemrin e vajzës së saj Empty Re: Inis Gjoni hap gjyq për atësinë dhe mbiemrin e vajzës së saj

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 7:37

cti bejsh keshtu esht kur duan te te mbajn femijen te tjeret.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi