Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 A i vret koha Dashurit ..?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 A i vret koha Dashurit ..?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A i vret koha Dashurit ..?!

+5
Anakonda
Labja
EMI
Maksi
WebMaster
9 posters

Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga WebMaster Sat 24 Mar 2012 - 22:02

Koha iken shume shpejt,asnjeri prej nesh nuk e kupton por ndonjehere secili tenton te riktheje ,kujtme,dashuri te harruara faqeve te ditarit e pas shume kohesh shikon fotografine e tij dhe gjithshka rikthehet.Valle e dua akoma apo thjesht kujtime?A me mendon ndonjehere apo ndodhem ne ate pjesen e mendimeve te tij qe e ka zene pluhuri? Keto te vijne menjehere ndermend nderkohe qe gjithshka ecen por akrepat e zemres tende qendrojne te fiksuar gjithmone aty .?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Maksi Sat 24 Mar 2012 - 22:06

ose i vret ose i forcon
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga EMI Mon 26 Mar 2012 - 1:39

Dashuria e madhe i mbijeton cdo kohe....edhe largimit te viteve...
vetem se e shton cdo dite e me shume...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Labja Mon 26 Mar 2012 - 2:31

Dashurit e verteta vec se i forcon..........nese keshtu nuk eshte po i vret
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Maksi Mon 26 Mar 2012 - 4:14

varet se ne cbaza eshte ndertuar kjo dashuri
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Anakonda Tue 27 Mar 2012 - 3:37

Dashurite e verteta i forcon,ndersa ato te shtirurat i shkaterron.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 27 Mar 2012 - 3:45

Koha nuk i vret dashurite, por i aprovon ato nese jane vartet te atilla apo jo.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 Apr 2012 - 3:55

Vetem njerezit e vrasin dashurine....tjeter gje jo.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Arabela Tue 10 Apr 2012 - 9:03

Eямєℓiиdå shkruajti:Vetem njerezit e vrasin dashurine....tjeter gje jo.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 16:54

i vret si skke me te;sidomos kur hyjn njerez te trete ne mes
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Arabela Wed 11 Apr 2012 - 1:21

Xheni i Lencit shkruajti:i vret si skke me te;sidomos kur hyjn njerez te trete ne mes
o kete njeriun e trete e shani kot,,,se ska bije nene qe ja mban te hyj ne pune te mia qe une i kam per zemer,,,,esh njeri prej dyve qe lejon te tretin gjithmone,,,arsyen e di vete pse e ben,,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A i vret koha Dashurit ..?! Empty Re: A i vret koha Dashurit ..?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi