Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri

3 posters

Shko poshtë

Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri Empty Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri

Mesazh nga Emona Sun 25 Mar 2012 - 6:03

E veshur e gjitha me ‘ Gucci’, ashtu sikurse na është mësuar syri të shohim mbarë yjet botërore, Zajmina vjen e freskët, mahnitëse dhe ndryshe. Këto që ju shihni janë fotot më të reja të përcjella në mënyrë ekskluzive në “Bluetooth”, e që janë shkëputur nga klipi më i ri i saj. Një fustan që e admirojnë të gjithë sa e shohin, të ngjashëm me atë që kanë veshur yje botërorë si: Beyonce, Jennifer Lopez e Kate Moss.

Siç duket, pauza në muzikë i ka bërë mirë Zajminës, një periudhë kjo për t’u ripërtërirë e për t’ia nisur vrullshëm, për nga ana e ritmit dhe freskisë. Hera e fundit që Zajmina ka publikuar një klip të ri ka qenë vera e shkuar, kur lançoi këngën ‘ Po ta dija’ në bashkëpunim me kompozitorin Flori Mumajesi. Këtë herë Zajmina vjen me një tjetër bashkëpunim. Cekic ka tërhequr vëmendjen e saj për të krijuar një tjetër hit. Është fjala pikërisht për menaxherin e Dafina Zeqirit dhe Bleros, kompozitorin e famshëm maqedonas. Përgjatë gjithë kohës që Zajmina ka pushuar në muzikë, i është përkushtuar tërësisht shkollës për arkitekturë, një degë që e ka ndjekur me shumë pasion e ku po arrin sot rezultate të shkëlqyera.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri Empty Re: Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri

Mesazh nga dajti modh Sun 25 Mar 2012 - 7:47

celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri Empty Re: Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri

Mesazh nga Anakonda Mon 26 Mar 2012 - 5:00

kjo yll ka qen perhere.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri Empty Re: Zajmina, si yjet botërorë në klipin e ri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi