Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 I dehur ngatërron rajonin e policisë me një hotel, i kërkon dhomë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 I dehur ngatërron rajonin e policisë me një hotel, i kërkon dhomë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I dehur ngatërron rajonin e policisë me një hotel, i kërkon dhomë

2 posters

Shko poshtë

 I dehur ngatërron rajonin e policisë me një hotel, i kërkon dhomë Empty I dehur ngatërron rajonin e policisë me një hotel, i kërkon dhomë

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 27 Mar 2012 - 4:20

 I dehur ngatërron rajonin e policisë me një hotel, i kërkon dhomë I-dehur-noaLondër, 27 Mars 2012, NOA - Një 25 vjeçar me emrin Mitchell Deslatte kishte konsumuar sasi të mëdha alkooli në shoqërinë e miqve të tij gjatë një mbrëmje.

Në një gjendje të tillë ai bëri diçka që në ato kushte nuk lejohet: drejtoi makinën e tij.

Me shumë mundësi e ka kuptuar dhe vetë që nuk ishte rasti për të kryer shumë rrugë dhe mendoi të ndalonte në një hotel për të kaluar natën.

Një ide e mirë kjo, vetëm se Mitchell, në mes të tymit dhe alkoolit nuk e kishte vënë re se ku kishte shkuar për të kërkuar një dhomë për të fjetur: në rajon policie.

Agjenti që në atë moment ishte në shërbim mbeti shumë i habitur kur pa një djalë në gjendje të dehur që hyri drejt tij dhe i kërkoi një dhomë.

Vetëm pas disa pyetjesh që agjenti i drejtoi Mitchell nisën ti lindin dyshimet mos kishte përfunduar në vendin e gabuar.

Faktikisht, hoteli nuk ishte, por megjithatë ai arriti të merrte një dhomë për të kaluar natën, vetëm se ajo ishte pas hekurave.

r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 I dehur ngatërron rajonin e policisë me një hotel, i kërkon dhomë Empty Re: I dehur ngatërron rajonin e policisë me një hotel, i kërkon dhomë

Mesazh nga Anakonda Wed 28 Mar 2012 - 1:44

ah hahaahahhaaaha i shkreti cfare fati.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi